Rejestracja

Bezprzerwowa wymiana
licznika zużycia energii elektrycznej

Współpraca firmy Hager z dystrybutorami energii trwa od kilkudziesięciu lat. Rezultat? Innowacyjny produkt, w bardzo praktycznym wykonaniu.

Wymiana bez przerwy w zasilaniu

Wymiana bez przerwy w zasilaniuDzięki listwie zaciskowej można wymienić liczniki energii elektrycznej do 100 A - prosto i szybko, bez przerwy w zasilaniu dla odbiorcy końcowego.
Wszelkie uszkodzenia wrażliwych urządzeń elektronicznych lub programów komputerowych przy przerwach w zasilaniu są już historią.

Wykonania dla sieci 1- i 3- fazowych

Wykonania dla sieci 1- i 3- fazowychSzeroki zakres wykonań samych listew zaciskowych jak i ich akcesoriów sprawia, iż proponowane rozwiązania są elastyczne i można je dopasować do różnych wymagań i wielu odbiorców.

Małe i duże przekroje przewodów

Małe i duże przekroje przewodówListwy zaciskowe w różnych wariantach wykonań umożliwiają podłączanie przewodów o przekrojach od 2,5 mm² do 50mm², co w sumie zapewnia przenoszenie prądu o wartości do 100 A.
Dodatkowo stosowanie listew eliminuje ryzyko uszkodzenia przewodów, w trakcie ich odkręcania i gięcia do i z zacisków licznika.

Wymiana pod kontrolą

Wymiana pod kontroląWymiana licznika od teraz możliwa jest również w warunkach pracy pod obciążeniem, w każdym możliwym terminie, dogodnym dla wszystkich zainteresowanych, w szczególności OSD (operatorów systemów dystrybucyjnych). Oznacza to także najwyższą jakość usług OSD względem klienta końcowego. W trakcie wymiany specjalny mostek zwiera obwody zasilające. Dzięki temu wszystkie zasilane urządzenia pracują bez uszkodzenia i awarie wynikające z przerw w zasilaniu są wyeliminowane.

Łatwa instalacja w każdym przypadku

Łatwa instalacja w każdym przypadkuListwa zaciskowa pozwala na łatwą modernizację istniejących instalacji licznikowych z pomiarem bezpośrednim do 100 A. Możliwość osłonięcia oraz zaplombowania listwy gwarantuje szeroki zakres pokryw i akcesoriów. W środku listwy znajduje się znacznik pozwalający na łatwe pozycjonowanie prawidłowego montażu listwy na płycie licznikowej. Listwa zapewnia bezpieczeństwo obsługi bezpośredniej - nie ma możliwości dotknięcia elementów czynnych pod napięciem przez palec.

Pewność podłączenia

Pewność podłączeniaDostępne są prefabrykowane, tłoczone bolce łączeniowe, które zapewniają możliwość wtykowego połączenia pomiędzy licznikiem energii a listwą zaciskową.
Styki zacisków listwy są posrebrzane, co gwarantuje pewność połączenia na długie lata.