Rejestracja

lumina
Włącz swój styl.

Łącząc najwyższą jakość oraz nowoczesny design, stworzyliśmy nowe linie wzornicze serii lumina, które są odpowiedzią na potrzeby współczesności, ale wyróżniają się ponadczasowym stylem.
6873891.7724

lumina soul

Lumina soul jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy oczekują prostej formy, pasującej do każdego wnętrza.

lumina intense

Klasyka nie musi być nudna. Z tego założenia wyszliśmy tworząc serię lumina intense. Sprawdź nowe kolory i zaprojektuj wymarzoną przestrzeń.

lumina passion

Szlachetne materiały sprawiają, że te niby niepozorne dodatki, stają się doskonałymi elementami wystroju, nawet dla najbardziej wymagających klientów.

Konfigurator

Konfigurator Berker by Hager

Rewolucyjne narzędzie umożliwiające profesjonalne zestawienie osprzętu elektroinstalacyjnego bez znajomości numerów referencyjnych i bez korzystania z katalogu.

Za pomocą tego intuicyjnego narzędzia, wybór designu i funkcjonalności osprzętu elektroinstalacyjnego, jest łatwy i przyjemny. Siedząc wygodnie w fotelu klikamy na interesujące nas elementy, a po zapisaniu wybranych produktów program podsumuje ich liczbę oraz cenę i wygeneruje całe zestawienie w pliku pdf lub arkuszu kalkulacyjnym exel.


Wybierz, dopasuj, włącz!

Uniwersalny mechanizm, który pasuje do wszystkich ramek z serii lumina. Włącz swój styl i stwórz własne aranżacje zmieniając ramki, kolory i materiały.

A jaki styl pasuje do Ciebie?

Do pobrania