Rejestracja

Osprzęt elektroinstalacyjny Berker

Idee, perfekcja, ale przede wszystkim pasja w tworzeniu wyśmienitego wzornictwa - to Berker - nasz własny styl.

Berker R.1

Na pierwszy rzut oka Berker R.1 jest niezwykle przyjazną serią o łagodnych kształtach ramki i okrągłym elemencie centralnym. Na drugi rzut oka – pełnowartościowy program o bogatym asortymencie i wygodnej różnorodności materiałów i funkcji.

Berker R.1

Berker R.3

Seria Berker R.3 charakteryzuje się okrągłymi elementami centralnymi oraz kanciastymi ramkami, wyrażając tym samym siłę kontrastu. Stabilna podstawa z tworzywa sztucznego sprawia, że jest on solidny i wytrzymały oraz łatwo można go wyczyścić.

Berker R.3

Berker R.classic

Czy łącznik może wzbudzać uczucia? Chyba jeszcze żaden z łączników nie potwierdził tego w tak emocjonalny sposób jak seria Berker R.classic. Wspaniała tradycja. Klasyczny przykład sukcesu i wielkie dziedzictwo, które należy zachować i dalej rozwijać.

Berker Serie R.classic

Berker B.Kwadrat

Berker B.Kwadrat stał się standardem z dwóch powodów: po pierwsze ustanowił kanon w dziedzinie prostoty, funkcjonalności i ponadczasowości. Po drugie, dzięki tym zaletom stał się standardowym wyborem dla budynków biurowych oraz mieszkalnych.

Berker B.Kwadrat

Berker Q.1

Swoją niepowtarzalną, aksamitną powierzchnię zawdzięcza nowoczesnemu, niezwykle trwałemu połączeniu tworzyw.


Berker Q.1

Berker Q.3

Siostrzana wersja Berker Q.1 charakteryzująca się aksamitną powierzchnią, niezwykle wszechstronna, idealna do zastosowania praktyczne wszędzie.

Berker Q.3

Berker Q.7

Seria Berker Q.7 to odpowiedź na najnowsze trendy aranżacji wnętrz. Sprawdzona już, wytrzymała i odporna na uszkodzenia mechaniczne seria Q, została wzbogacona nowymi ramkami wykonanymi z naturalnych materiałów.

Berker Q.3

Berker B.3

W Berker B.3 połączyliśmy to, co najlepsze z dwóch różnych światów – ramkę wykonaną z naturalnego aluminium z trwałym klawiszem z tworzywa sztucznego oraz przejrzystość kwadratu z dynamiką lekko zakrzywionego konturu.

Berker B.3

Berker B.7

Chcąc nadać przedmiotom odpowiednią oprawę, najlepiej postawić na dyskretną elegancję. Tak jak w przypadku Berker B.7: jego ramka nadaje otoczeniu szlachetnego tonu.

Berker B.7

Berker K.1

Mniej znaczy więcej – w łączniku Berker K.1 przejawia się sztuka minimalizmu. Dzięki temu świetnie sprawdza się on w ponadczasowych, klasycznych wnętrzach.

Berker K.1

Berker K.5

Proste kontury. Konsekwentny design. Powierzchnia wykonana ze stali szlachetnej: Berker K.5 to wysokiej jakości klasyk wzorniczy, który nawet po latach wygląda jak nowy.

Berker K.5

Berker Serie 1930

Firmę Berker i szkołę Bauhaus łączy nie tylko ten sam rocznik (obie założono w 1919 r.), ale także umiłowanie prostych form i czystej funkcjonalności. Upodobanie to przejawia się w Serie 1930, której łączniki i gniazda ożywiają filozofię Bauhausu.

Berker Serie 1930

Berker Glasserie

Wpływ legendarnej szkoły Bauhaus na szklaną serię Berker Glasserie jest niepodważalny. System łączników z przezroczystego szkła zaprojektowano wspólnie z wydziałem badań nad architekturą na artystycznej uczelni Bauhaus w Dessau.

Berker Glasserie

Berker TS

Za elegancką, prostą obudową kryje się nieprzewidywalna różnorodność technicznych rozwiązań. Może być użyty do sterowania nie tylko kilkoma obwodami świetlnymi, ale także inteligentnym systemem sterowania budynkiem KNX czy systemem radiowym Berker Funkbus.

Berker TS

Berker TS Crystal

Tak wiele odsłon jednego łącznika: stylowa platforma z przyciskiem wykonanym z kryształu Swarovskiego Crystallized™-Swarovski Elements – Berker TS Crystal nadadzą wytworności każdemu wyszukanemu otoczeniu.

Berker TS Crystal

Berker TS Sensor

Niedopowiedzenie to sztuka, a nowy Berker TS Sensor jest jej spełnieniem. Aż osiem funkcji kryje się pod gładką szklaną powierzchnią, która jest praktycznie zrównana z poziomem ściany oraz może być dowolnie opisana. Wystarczy dotyk, by kontrolować światło, ogrzewanie lub żaluzje.

Berker TS Sensor

Berker W.1

Nowe łączniki wodoodporne serii Berker W.1 są niezwykle wytrzymałe, dobrze skonstruowane oraz łatwe w montażu. Stopień ochrony IP55 oraz szeroka funkcjonalność umożliwiają zastosowanie serii Berker W.1 wszędzie tam, gdzie wymagana jest najwyższa jakość.

Berker W.1

Berker IP44

Berker IP44 to seria podtynkowa bryzgoszczelna, przeznaczona przede wszystkim do zastosowania na przykład na basenach, w pralniach, garażach, a także na zewnątrz budynku.

Berker IP44

Berker Integro Flow

Seria Berker Integro Flow to nie tylko pogodne i szlachetne kształty, ale również niezwykle kompaktowe wymiary i niewielka głębokość montażu. Dzięki temu Berker Integro Flow spełnia praktycznie wszystkie wymagania i ma szeroki zakres zastosowań.

Berker Integro Flow