Rejestracja


Po zainstalowaniu komponentów systemu flow - sterownika do zarządzania energią, zasilacza oraz licznika energii - można rozpocząć wstępną konfigurację za pomocą przeglądarki internetowej. Następnie projekt należy przekazać klientowi, który kończy konfigurację i może w każdej chwili dokonać zmian w swoim domowym systemie zarządzania energią.

Przełączanie i przekazywanie projektu online

  • Zapisywanie danych w chmurze

Po zakończeniu konfiguracji, wszystkie dane są bezpiecznie przesyłane do Hager Cloud przez port LAN 2 sterownika FLOW.

  • Przekazywanie projektu

Na życzenie klienta instalator może zachować zdalny dostęp do systemu, aby w przyszłości również dokonywać modyfikacji w instalacji.

  • Zakończenie konfiguracji

Na stronie hager.pl/flow użytkownik tworzy swoje konto, a następnie może dokończyć konfigurację. Po wprowadzeniu danych logowania do konta myHager, nr seryjnego oraz hasła, użytkownik w każdej chwili może dokonywać zmian w systemie, np. wprowadzić nowego dostawcę energii lub zmieniać priorytety ładowania pojazdów elektrycznych.

Jak to działa
Interfejs systemu flow pozwala uzyskać informacje na temat przepływu i zużycia energii elektrycznej w domu. Poza tym użytkownik posiada również dostęp do dodatkowych informacji jak Prognoza i Wydajność.