Rejestracja

Dla budownictwa mieszkaniowego

Automatyka budynku w standardzie KNX

Automatyka budynku w standardzie KNXKNX to rozpoznawalny na całym świecie standard zarządzania oraz kontroli urządzeń i budynków - standard, w którym wszystkie elementy systemu są elastyczne. Instalację KNX easy można rozbudować za pomocą bezprzewodowych rozwiązań quicklink lub całkowicie zaimportować do programu ETS.

 

one.platform - jeden mechanizm możliwości

one.platformOne.platform to rewolucyjny system Berker by Hager opierający się na jednym mechanizmie gniazd i jednym mechanizmie łączników, na które można zamontować ramki i elementy centralne większości serii wzorniczych Berker by Hager.


 

Osprzęt elektroinstalacyjny

Osprzęt elektroinstalacyjnyOsprzęt Hager i Berker by hager znany jest z najwyższej jakości, innowacyjności, modułowości swoich systemów, szybkości dopasowania instalacji, łatwości użytkowania, stylowego, unikalnego wyglądu produktów.


 

RCBO3 | RCBO4

RCBO3, RCBO4Mniej znaczy więcej, także w rozdzielnicy elektrycznej. Można realizować z powodzeniem tą ideę stosując dwa nowe rodzaje zintegrowanych wyłączników różnicowoprądowych z członem nadprądowym.

 

Ochrona przeciwprzepięciowa

Ochrona przeciwprzepięciowaWysokiej jakości urządzenia ochrony przeciwprzepięciowej (SPD), wykonane w technologii iskiernikowej oraz warystorowej. Pełna elastyczność rozwiązań, dopasowana do instalacji mieszkaniowych, infrastrukturalnych i przemysłowych.


 

Rozdzielnice zasilające i teletechniczne

Rozdzielnice zasilające i teletechniczne HagerRodziny rozdzielnic zasilających
i teletechnicznych:

 

Systemy bezpieczeństwa

Czujniki dymu i ciepła HagerCzujniki dymu i ciepła firmy Hager z aprobatą VdS do zastosowań w budownictwie mieszkaniowym, wykrywają pożar we wczesnym jego stadium i generują sygnał alarmowy.

 

Rozwiązania energooszczędne

Czujniki dymu i ciepła HagerDzięki innowacyjnym i najwyższej jakości systemom Hager Twój dom będzie nowoczesny i energooszczędny.

 

Berker.Net - Innowacyjna platforma elektroniki

Berker.NetBerker.Net to nowa platforma elektroniki osprzętu Berker by Hager, która sprawia, że wszystko staje się prostsze.