Rejestracja

Dla budownictwa komercyjnego

Podłogowe systemy prowadzenia instalacji elektrycznych

Podłogowe systemy prowadzenia instalacji elektrycznychNowe podłogowe systemy prowadzenia instalacji elektrycznej firmy Hager są doskonałym rozwiązaniem, które można wykorzystać do każdego typu podłogi.

 

Kanały grzebieniowe

Kanały grzebienioweKanały grzebieniowe to funkcjonalne rozwiązanie przeznaczone do organizacji przewodów w rozdzielnicach i obudowach automatyki. Zapewniają proste prowadzenie przewodów oraz zwiększają bezpieczeństwo obsługi i użytkowania.

 

Rozwiązania ognioodporne i bezhalogenowe

Rozwiązania ognioodporne i bezhalogenoweWychodząc naprzeciw wymaganiom stawianym przez obowiązujące prawo, czyli w celu umożliwienia budowy instalacji zapewniającej bezpieczeństwo na wypadek pożaru, firma Hager proponuje rozwiązania ognioodporne i bezhalogenowe.


 

Kanały z blachy stalowej tehalit.BRS

Kanały z blachy stalowej tehalit.BRS Nowy system kanałów elektroinstalacyjnych tehalit.BRS to rodzina kanałów przeznaczona do obiektów przemysłowych, komercyjnych i użyteczności publicznej.

 

univers Z - systemy wielolicznikowe

Systemy wielolicznikowe w budynkach mieszkalnych oraz użyteczności publicznejTechnologia niskonapięciowych systemów rozdzielczych musi odpowiadać ściśle określonym wymaganiom prawnym. W mistrzowski sposób zostają one spełnione w nowych wielolicznikowych rozdzielnicach polowych firmy Hager.

 

System rozdziału energii univers N HC do 1600A

System rozdziału energii univers N HC do 1600AHager rozszerza i rozwija znany już systemu univers N do kolejnego poziomu prądowego 1600A.

 

Instalacje elektryczne odporne na warunki atmosferyczne

Instalacje elektryczne odporne na warunki atmosferyczneBezpieczna instalacja elektryczna, to instalacja dopasowana do panujących warunków atmosferycznych oraz zapewniająca ochronę przed niepożądanymi skutkami zjawisk pogodowych.

 

Systemy prowadzenia przewodów w budynkach użyteczności publicznej

Systemy prowadzenia przewodów w budynkach użyteczności publicznejBezpieczeństwo dzięki nowoczesnym systemom prowadzenia instalacji elektrycznych

 

Bezhalogenowe kanały kablowe

Kanały bezhalogenowe Eksperci ochrony przeciwpożarowej na całym świecie zgadzają się: systemy kanałów bezhalogenowych chronią ludzkie życie i mienie. Oferta firmy Hager to pełen zakres takich rozwiązań.

 

Gniazda kanałowe ecoline

Gniazda kanałowe ecolineNowy uniwersalny system gniazd kanałowych ecoline do kanałów tehalit.BRP| BRHP|BRS|BRAP

 

Gniazda Berker by Hager z podswietleniem LED.

Gniazda Berker by Hager z podświetleniem LEDMały, ale bardzo przydatny dodatek w gniazdach zasilających tworzy akcenty oświetleniowe dokładnie tam, gdzie są potrzebne.

 

Berker B.Kwadrat - jeszcze więcej możliwości

Berker B.Kwadrat - jeszcze więcej możliwościPoszerzana seria B.Kwadrat kompatybilna z systemami kanałów elektroinstalacyjnych tehalit.BRN| BRAP| BRS| BRP| BRHP oraz z kolumnami tehalit.DA200, gwarantuje pełną spójność w wyposażenia obiektów w najwyższej klasy systemy elektroinstalacyjne.