Rejestracja
 

myHager - Rejestracja

Rejestracja użytkownika serwisu myHager

myHager - Rejestracja

e-mail (nazwa użytkownika)*  
Hasło*    
Powtórz nowe hasło*      
   

Dane personalne

Typ użytkownika*
Użytkownik końcowy
Profesjonalista
Pan/Pani*
Nazwisko*
Imię*

Adres domowy

Dane osobowe*Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie przez Hager Polo Sp. z o.o. . z siedzibą w Tychach przy ul. Fabrycznej 10 podanych wyżej danych osobowych w celu uzyskania przeze mnie dostępu do narzędzi, usług, rozwiązań i informacji o produktach będących w kręgu moich zainteresowań lub przedstawiania mi informacji o nich. Podstawą prawną zgody jest art.6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016 r.).

Aby uzyskać więcej informacji na temat tego, jak przetwarzamy i chronimy Twoje dane osobowe oraz w jaki sposób możesz egzekwować swoje prawo do prywatności, zapoznaj się z naszą Polityką Prywatnośći.
NewsletterWyrażam zgodę na otrzymywanie drogą e-mailową od Hager Polo Sp. z o.o. . z siedzibą w Tychach przy ul. Fabrycznej 10 newslettera z informacjami marketingowymi przygotowanymi odpowiednio do moich zainteresowań, w tym informacji o produktach, ofertach, usługach i wydarzeniach. Podstawą prawną zgody jest art.6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016 r.). Zgoda ta może zostać odwołana w dowolnym momencie przez kliknięcie linku rezygnacji znajdującego się w każdym newsletterze Hager.

WAŻNE: Twoja zgoda jest dobrowolna i nie musisz jej udzielać. Nawet jeśli wyrazisz zgodę, możesz w każdej chwili ją wycofać. Pamiętaj, że nie wyrażając zgody bądź cofając ją, nie będziesz miał dostępu do niestandardowych produktów, usług i rozwiązań Hager.

Aby uzyskać więcej informacji na temat tego, jak przetwarzamy i chronimy Twoje dane osobowe oraz w jaki sposób możesz egzekwować swoje prawo do prywatności, zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.