Rejestracja
 

volta Elektroproduktem Roku 2012

Z przyjemnością pragniemy poinformować, że rozdzielnica volta została uhonorowana nagrodą "Elektroprodukt Roku 2012" magazynu "Elektrosystemy".
Volta to nowoczesna koncepcja systemu rozdziału energii elektrycznej, łącząca wiele praktycznych pomysłów. Wykonana zgodnie z tradycją firmy Hager, gwarantująca od ponad 50 lat najwyższą jakość i innowacyjność w elektrotechnice.

Niezwykłe pomysły innowacyjne przekładają się na codzienną pracę elektroinstalatora: większa oszczędność czasu potrzebnego do realizacji instalacji dzięki efektywnym krokom montażowym, większa przestrzeń okablowania przy jednakowej szerokości, większa elastyczność w ofercie wyposażenia zacisków N i więcej bezpieczeństwa podczas montażu dzięki nowym opatentowanym kotwom do ścianek kartonowo-gipsowych.

W końcu volta to jedyna rozdzielnica na rynku umożliwiająca tzw. dostawy etapowe (w częściach) co oznacza dostawy poszczególnych części składowych rozdzielnic do aktualnego etapu inwestycji na budowie: osobno wanna montażowa, kolejno część wyposażenia z rusztem i szynami DIN a na końcu, po malowaniu rama wykończeniowa z drzwiami… dostosowanymi do koloru ścian! Bezpiecznie, estetycznie, niedrogo i funkcjonalnie.

Suma korzyści została doceniona przez elektroinstalatorów oraz firmy wykonawcze czego wyrazem jest nagroda Elektroprodukt roku 2012 w kategorii Rozdział Energii magazynu Elektrosystemy.

Dziękujemy!

Galeria

Filmy i animacje

volta Filmy i animacjeFilmy instruktażowe, pokazujące proces montażu i wyposażenia rozdzielnic volta