Rejestracja
 

Hager sponsorem SKI ARCHI CUP

W dniach 6-8.03.2015 w Zakopanem odbyły się XXIV Mistrzostwa Polski Architektów w Narciarstwie Alpejskim. Podobnie jak w ubiegłym roku, miejscem przeprowadzania zawodów były majestatyczne zbocza Kasprowego Wierchu.
Do zimowej stolicy Polski przybyło niemal stu dwudziestu architektów z całego kraju, którzy poza czysto sportowym wymiarem wydarzenia, skorzystali również z bardzo bogatego programu towarzyszącego, wypełnionego ciekawymi konkursami, spotkaniami i prezentacjami. Pogoda była tym razem wyjątkowo łaskawa – piątkowy trening z pomiarem czasu i sobotnie zawody odbyły się przy bezchmurnym niebie w promieniach słońca. Architekci rywalizowali między sobą w dyscyplinach slalom gigant w kategoriach mężczyźni open, mężczyźni 35+, mężczyźni 45+, mężczyźni 55+, kobiety open, kobiety 35+ i kobiety 45+ oraz snowboard gigant w kategoriach mężczyźni open, mężczyźni 40+ i kobiety open. Gościem specjalnym oraz nieocenionym wsparciem od strony sportowej był Marcin Szafrański, dwukrotny olimpijczyk i były narciarz alpejski, założyciel Grupy Szafrański.

Impreza nie odbyłaby się bez silnego zaangażowania sponsorów – szeroko rozpoznawalnych marek. Oprócz firmy Hager sponsorami byli: Efaflex, Hauraton, LUG, Pfleiderer, Reynaers i Ruukki.
Patronat honorowy sprawowały Klub Architektów Narciarzy i Tenisistów KLAN przy Zarządzie Głównym SARP, Zarząd Główny Stowarzyszenia Architektów Polskich i Izba Architektów Rzeczypospolitej Polskiej. Patronat Medialny objęły wydawnictwa ARCH, Builder oraz Inwestor oraz portal InfoArchitekta.pl. To wyjątkowe wydarzenie było nie tylko pasjonującą imprezą sportową, ale i doskonałą okazją do spotkania i wymiany doświadczeń na przeróżnych szczeblach pomiędzy członkami środowisk architektonicznych.

Więcej informacji na stronie www.skiarchicup.pl