Rejestracja
 

Profi Team
program lojalnościowy dla Instalatorów

Profi Team to pierwszy na polskim rynku elektrycznym multipartnerski Program Lojalnościowy, zorganizowany przez firmę Hager i firmę Osram. Został stworzony, aby współpraca między nami, a Państwem była jeszcze bardziej atrakcyjna i korzystna.
Program lojalnosciowy Profi TeamJak działa?

Nagradzane są wszystkie zakupy produktów z oferty firmy Hager i firmy Osram. Za każde wydane 1zł netto dostają Państwo 1 punkt na swoje indywidualne konto. Zgromadzone punkty mogą Państwo wymieniać na atrakcyjne nagrody znajdujące się w katalogu na stronie programu. W katalogu znajduje się kilkaset pozycji.

Jak dołączyć do Profi Team?

Wystarczy wejść na stronę www.profiteam.com.pl i zarejestrować się. Następnie należy zarejestrować wszystkie zakupione produkty firmy Hager i firmy Osram, co w naszym programie jest niezwykle łatwe. Wystarczy tylko kilka niezbędnych danych, jak: kwota zakupu, data dokumentu i jego numer.

Zasilamy Nagrodami!

To motto obecnej - III już edycji programu Profi Team. Nie wahaj się i dołącz do nas. W każdej chwili trwania programu, swoje punkty możesz wymienić na atrakcyjne nagrody.
Każdy uczestnik otrzymuje również Newsletter, w którym znajdują się informację o najnowszych nagrodach, okresowych promocjach i wszystkich atrakcjach programu.

Zapraszamy!
Wszystkie szczegóły programu znajdą Państwo w regulaminie. Pobierz regulamin (PDF, 679 kB)
Na wszelkie pytania dotyczące programu odpowiemy także telefonicznie:
Infolinia: +48 61 825 07 85 wew. 15
Oraz mailowo: info@profiteam.com.pl