Rejestracja
 

Zmieniamy się dla Państwa

Nasza firma zmienia swoje logo. Zmiana wiąże się z nowym potencjałem firmy, ze ścisłą współpracą poszczególnych marek, w taki sposób, aby jak najlepiej połączyć ich mocne strony.
Nowe logo Hager
Mnogość kolorów, jaką kojarzą Państwo z naszą firmą, ustąpiła miejsca wzbudzającemu zaufanie błękitowi, którego odcienie zostały dopasowane kolejno do poszczególnych marek.

Zmiany naszych wiodących marek Hager oraz Berker z pewnością zauważą Państwo w nowych publikacjach i materiałach informacyjnych. Dziś oferta Hager Group to nie tylko produkty, ale kompleksowe systemy, optymalne i dopasowane do siebie rozwiązania, dlatego komunikacja wizualna poszczególnych marek również musiała ulec zmianom. Wierzymy, że dzięki tym zabiegom nasz wizerunek stanie się bardziej przejrzysty i usystematyzowany, a komunikacja między klientami i poszczególnymi markami, bardziej spójna i uporządkowana.

W razie pytań, prosimy o kontakt z Działem Komunikacji i Marketingu: marketing@hager.pl

Logo HagerNowe logo Hager jest teraz bardziej spójne i zrównoważone. Kolor pomarańczowy ustąpił miejsca błękitowi. Zmiana ta zapoczątkowała metamorfozę w kolorystyce wszystkich marek należących do Grupy Hager.
Logo Hager

Logo BerkerLogo marki Berker także uległo zmianie. Dzięki temu przynależność marki do Grupy Hager stała się bardziej jasna i oczywista. Dlatego tych z Państwa, którzy zajmują się dystrybucją osprzętu elektroinstalacyjnego i systemów automatyki budynków marki Berker, zachęcamy do stosowania nowego logo w materiałach promujących te rozwiązania
Logo Berker