Rejestracja
 

Nowa
www.hagerhome.pl

Nowa hagerhome.pl to strona w całości poświęcona nowoczesnym rozwiązaniom w budownictwie mieszkaniowym. Dedykowana jest głównie użytkownikom końcowym, projektantom wnętrz, architektom, ale także instalatorom.
www.hagerhome.pl

Hager Smart Home

Inteligentny dom zależy od Twoich potrzeb. Wyposażenie i odpowiednie funkcje dopasowują się do wymagań użytkowników, a fundamentem jest przemyślana instalacja elektryczna. Marka Hager i Berker zapewnia zarówno odpowiednią dystrybucję energii, jak i cały asortyment pozwalający na sterowanie inteligentnym budynkiem w bezpieczny, intuicyjny i stylowy sposób.

Instalacja elektryczna

Nowoczesna instalacja elektryczna jest podstawą bezpiecznego i energooszczędnego domu, dlatego cieszy się coraz większym zainteresowaniem użytkowników. Automatyczny układ sterowania i zarządzania domem upraszcza codzienne czynności, a dzięki indywidualnym ustawieniom w łatwy i szybki sposób można pogodzić bardzo różne potrzeby. Hagerhome.pl to przewodnik po inteligentnym domu napisany w prosty i czytelny sposób. Nie musisz znać się na elektryce, aby dowiedzieć się, jakie funkcje są Ci potrzebne i w co powinieneś wyposażyć swoją instalację.