Rejestracja
 

Wyróżnij się - Generacja R.

Stawiamy na różnorodność. Berker by Hager przedstawia najnowszą Generację R.

Generacja R.

Berker Generacja R.
"Kochamy to, co proste i piękne. Lubimy design, który nie jest ani elitarny ani skomplikowany, tylko po prostu bardzo dobry. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły. Cenimy przyjemne powierzchnie, jasne formy i doskonałą jakość. Jesteśmy Generacją R."

Generacja R. to nowe serie łączników i gniazd.

Każda z nich jest niepowtarzalna, jedyna w swoim rodzaju. Seria Berker R.1 dzięki łagodnym konturom wzbudza sympatię już na pierwszy rzut oka. Berker R.3 z okrągłymi elementami centralnymi, wpisanymi w kwadratowe ramki, wyraża siłę kontrastu. Natomiast seria Berker Serie R.classic stanowi nadzwyczaj aktualną, interpretację klasycznych okrągłych łączników.
Krótko mówiąc: R. - Rewelacyjna, nowa generacja osprzętu!

Do pobrania:

Odświeżająca, nowa generacja osprzętu

Konstrukcja najnowszych serii R. charakteryzuje się prostotą i wysoką jakością materiałów. Generacja R. jest niepowtarzalnym połączeniem sympatycznego wyglądu i nowoczesnych rozwiązań technicznych.

Ramki wszystkich trzech Serii R. wykonywane są z wysokiej jakości materiałów: tworzywa z połyskiem, szkła (białego lub czarnego), aluminium oraz stali szlachetnej.

Modele wykonane ze szkła, aluminium i stali szlachetna składają się z płytki o grubości 3 mm oraz podstawy z tworzywa o grubości 7 mm. Płytki wierzchnie wykonane są z tworzywa w kolorze czarnym lub białym.

Berker Generacja R. Odświeżająca, nowa generacja osprzętu.

Berker R.1

Z delikatnym konturem ramki oraz różnorodnością funkcji, subtelny, okrągły łącznik jest idealnym dodatkiem do wszystkich projektów mieszkalnych.

Berker R.1

Berker R.3

Z prostokątnym konturem ramki oraz zaokrąglonym elementem centralnym, design Berker R.3 jest oparty na interesujących kontrastach.

Berker R.3

Berker Serie R.classic

Z sympatycznie zaokrąglonymi kształtami, dobrej jakości tworzywem oraz skromnym przełącznikiem - to nowoczesna interpretacja klasycznej okrągłej formy znanej z poprzednich serii.

Berker R.Classic

Wyróżnienia i nagrody

Od samego początku Generacja R. wywołuje niezwykłe reakcje. Serie te otrzymały trzy z najbardziej renomowanych nagród w dziedzinie designu - Good Design Award, IF Award oraz German Design Award (nominacja).
Szczególnym dodatkowym wyróżnieniem był wybór serii Berker R.1 do nagrody German Design Award (Special Mention).
Berker Generacja R. Wyróżnienia i nagrody

Wyznaczamy nowe standardy

Berker Generacja R. Forma i funkcja.

Forma i funkcja

Podstawą jest nie tylko design, ale również innowacyjność. Generacja R. stanowi połączenie prekursorskich technologii obecnych na rynku z nowościami designerskimi.

Berker Generacja R. Platforma elektroniki.

Platforma elektroniki

Wraz z Generacją R. zostaje wprowadzony innowacyjny system elektroniki Berker by Hager, przeznaczony do instalacji podtynkowych. Charakterystyczna jest prostota montażu i łatwość w rozszerzeniu funkcjonalności. Nowa platforma jest oparta na dwukierunkowej technologii radiowej KNX.

Berker Generacja R. Autoadaptacyjne ściemniacze uniwersalne.

Autoadaptacyjne ściemniacze uniwersalne

Jednym z elementów nowej platformy są pierwsze auto adaptacyjne ściemniacze uniwersalne w wersji 1- i 2-krotnej. Pozwalają na sterowanie niemal wszystkimi istniejącymi typami oświetlenia, w tym ściemnianymi lampami LED oraz ściemnianymi żarówkami energooszczędnymi.

 
Berker Generacja R. quicklink.

quicklink

KNX w 5 minut – tylko tyle czasu potrzeba na konfigurację KNX przy zastosowaniu nowej elektroniki z funkcją Quicklink, czyli szybkiego połączenia. Programowanie odbywa się przy użyciu kombinacji przycisków.