Rejestracja
 

Kanały grzebieniowe tehalit.VK oraz profesjonalne narzędzia do instalacji

Systemy kanałów grzebieniowych rodziny tehalit.VK zapewniają przejrzyste i proste prowadzenie przewodów oraz zwiększają bezpieczeństwo obsługi i eksploatacji rozdzielnic i sterownic elektrycznych. Kanały grzebieniowe eliminują ryzyko powstawania błędów zarówno eksploatacji jak i normalnej pracy urządzeń. Systemy kanałów tehalit.VK posiadają międzynarodowe dopuszczenia m.in.: UL94, wykonane są w klasach palności V1 oraz V0, dostępne są w różnych kolorach i wykonane z różnych materiałów np. bezhalogenowych.Profesjonalne narzędzia Hager do obróbki kanałów grzebieniowych tehalit.VK

Gilotyna do cięcia kanałów grzebieniowych tehalit.VK

Długoterminowa ciągła wydajność podczas cięcia profili kanałowych z tworzyw sztucznych różnego rodzaju.
Gilotyna Hager do cięcia kanałów to narzędzie na którym można polegać, kiedy instalowane są systemy kanałów grzebieniowych na dużą skalę.

Nożyce do cięcia kanałów grzebieniowych i małych listew oraz pokryw

Szybkie i dokładne cięcie małych profili. Regulowany przystanek do cięcia określonej długości odcinków. Profile kanałów instalacyjnych i pokrywy należy ciąć osobno. Rezultat to precyzyjne i czyste cięcie dowolnych odcinków pod dowolnym kątem (w zestawie akcesoria do cięcia pod kątem).

Kleszcze do wyłamywania zębów

Dobrym sposobem, aby wyciąć dokładnie i precyzyjnie boczną cześć na sekcję odejścia przewodów jest użycie kleszczy do wyłamywania zębów bocznych. Wynikiem jest idealne docięta sekcja kablowa.

Nity do mocowania kanałów

Szybki i ekonomiczny sposób aby przymocować kanały do podłoża. Nity z tworzywa sztucznego dobierane do średnicy otworu i grubości płyty montażowej. Istnieją trzy rozmiary nitów plastikowych. Dla każdego rozmiaru jest odpowiadająca ręczna nitownica.

Nitownica

Mocowanie korytka do płyty jest bardzo proste: włóż do napędu nita nit, a następnie po prostu naciśnij. Szybko, łatwo, pewnie.

Tabela doboru nitów do systemu kanałów grzebieniowych