Rejestracja

Hager Underfloor
Aplikacja AR dla produktów tehalit.underfloor

Rozszerzona rzeczywistość (ang. Augmented Reality) łączy w sobie świat realny z wirtualnymi elementami. Wykorzystując obraz, który widzi kamera naszego smartfona/tabletu nakłada na niego wcześniej przygotowane modele 3D naszych produktów. Dzięki temu w dowolnym miejscu, w którym się znajdujemy możemy podejrzeć produkt, jego parametry, wymiary, czy też całą kartę katalogową. Aplikacja jest dostępna zarówno dla urządzeń z systemem Android, jak i iOS.

Poznaj przydatne funkcjonalności aplikacji Hager Underfloor

Korzyści płynące z aplikacji

 • Możliwość prezentacji całego systemu bez konieczności posiadania fizycznego produktu
 • Wysoka szczegółowość modeli

 • Narzędzie wspierające podczas prezentacji produktowych
 • Podgląd kart katalogowych rzeczywistych produktów oraz e-katalogu
 • Wygodny i szybki dobór asortymentu już na placu budowy
 • Wykorzystanie najnowszych technologii cieszących się zainteresowaniem

Sprawdź jak w prosty sposób stworzyć swój pierwszy projekt

9475331.7824
Po zeskanowaniu powierzchni masz dwie możliwości rozpoczęcia projektu:
 • możesz najpierw wybrać uniwersalną puszkę podłogową lub podstawę systemu szalunkowego (sposób osadzenia pokrywy), a następnie dobrać do tego odpowiednią pokrywę
 • lub odwrotnie – w pierwszej kolejności dobrać interesującą Cię pokrywę, a następnie wybrać sposób jej osadzenia zgodny z Twoimi potrzebami (uniwersalną puszkę podłogową lub podstawę do systemu szalunkowego)
Następnie możesz dobrać przykładowe wyposażenie wewnętrzne, a także sprawdzić wymiary poszczególnych produktów. Swobodnie przemieszaj model w dowolne miejsce żeby zobaczyć, jak będzie komponował się z Twoim wnętrzem oraz jaki będzie efekt finalnego montażu.
Na końcu możesz wygenerować zestawienie, w którym sprawdzisz szczegółowy opis produktu i jego akcesoriów w e-katalogu, a także prześlesz je z łatwością mailowo w postaci pliku CSV.

Wysoka szczegółowość

Dzięki wysokiej szczegółowości modeli możemy podejrzeć, jak wyglądałby rzeczywisty produkt i komponował się z naszym wnętrzem/budową bez konieczności posiadania fizycznego modelu. W aplikacji dostępnych jest 47 modeli z zakresu podłogowych systemów prowadzenia instalacji elektrycznych Hager:
 • Pokrywy uchylne
 • Uniwersalne puszki podłogowe
 • Systemy szalunkowe
 • Wyposażenie wewnętrzne

Podgląd kart i wymiarów

Przy każdym modelu jest dostępna opcja podglądu karty katalogowej innej wersji danego produktu (inny kolor, inne zagłębienie pod wykładzinę, inny rodzaj podłogi itp.) oraz jego podstawowych parametrów, takich jak: wysokość, długość, szerokość.

Podsumowanie

Po wykonaniu konkretnego projektu/wizualizacji użytkownik może wyświetlić podsumowanie, a następnie przesłać je mailowo w postaci pliku CSV.

Wejdź do świata rozszerzonej rzeczywistości już dziś i pobierz aplikację!

Na urządzenia Android:

Na urządzenia IOS:

Jedno konto, wiele możliwości

Uzyskaj dodatkowe wsparcie i twórz zestawienia bez ograniczeń. Najpóźniej po 3 wykonanym zestawieniu będziesz musiał się zalogować, aby ta funkcjonalność była nadal dla Ciebie dostępna. W tym celu wystarczy, że zarejestrujesz się w panelu konfiguratorów, aby tymi samymi danymi móc logować się w aplikacji Hager Underfloor. Więcej informacji o konfiguratorach możesz znaleźć pod tym linkiem.