Rejestracja

Nowa aplikacja Hager Ready
to przepustka do świata innowacyjnego biznesu.

Nowa aplikacja Hager Ready pomoże zaoszczędzić Twój czas. Osobisty, mobilny, kieszonkowy asystent nieustannie pozostaje do Twojej dyspozycji. Rozwijaj swoją firmę, korzystając ze wsparcia przed, po i w trakcie pracy.

Zapoznaj się ze zmianami


Nieustannie poszukujemy nowych form wsparcia dla Twojego biznesu. Dlatego stworzyliśmy dla Ciebie nową aplikację Hager Ready. Wszystko czego potrzebujesz, by rozwijać swoją firmę – wystarczy jedno kliknięcie. Osobisty, mobilny, kieszonkowy asystent nieustannie pozostaje do Twojej dyspozycji.

Na filmie zobaczysz co może zrobić Twój nowy cyfrowy asystent.
4502701.6724

3 powody, dla których warto pobrać aplikację Hager Ready

  • Czas

Zyskaj czas na swoje obowiązki. Pracuj efektywnie, dysponując szybkim dostępem do informacji o produkcie dzięki zintegrowanemu e-katalogowi i funkcji drukowania etykiet. Wszystko, czego potrzebujesz jest w zasięgu ręki.

  • Wsparcie

Ze wsparciem podczas pracy osiągniesz więcej. Obejmuje ono konfigurator rozdzielnic, e-katalog i specjalną stronę wsparcia technicznego. W każdej chwili masz dostęp do narzędzi i informacji, których potrzebujesz.

  • Wygoda

Rozwijaj swoją firmę, korzystając z wirtualnego showroomu. Zapisuj i udostępniaj najlepsze projekty – Twoje portfolio inspiruje przyszłych klientów.


Nowe funkcjonalności aplikacji Hager Ready

Nowa aplikacja Hager Ready zapewnia Ci wsparcie na każdym etapie projektu. Oszczędzaj czas, rozwijaj firmę i śmiało wkraczaj w świat innowacyjnego biznesu. Pobierz aplikację już dziś.

Na urządzenia Android:

Na urządzenia IOS:

Hager Ready - instruktaż w formi video

Ile czasu potrzeba, aby można było stwierdzić, że coś jest gotowe i kompletne? Dzięki naszej nowoczesnej aplikacji Hager Ready służącej do projektowania rozdzielnic mieszkaniowych to zaledwie kilka minut…Z zegarkiem w ręku! Dodatkowo cykl specjalnych tutoriali z zakresu obsługi softu – skraca czas zbędnych poszukiwań. Nasz specjalista przejdzie z Tobą przez cały proces projektowy i podpowie: co, gdzie i jak. Od przygotowania konfiguracji oraz wyboru metody tworzenia projektu, przez omówienie przydatnych funkcji, aż po generowanie dokumentów – każde kliknięcie jest intuicyjne, a korzystanie z aplikacji niezwykle łatwe i przyjemne. Przekonaj się sam, przechodząc do interaktywnych instruktaży. Przejdź do tutoriali.

Z myHager możesz więcej.

Najpóźniej do realizacji trzeciego projektu powinieneś zarejestrować się w myHager, aby móc w pełni korzystać z Hager Ready. Bez konta klienta myHager projekty można nadal realizować, ale nie można ich już zapisywać i drukować jako dokumentów. Ponadto z kontem myHager wszystkie projekty są bezpiecznie przechowywane na serwerze myHager. Będą one nadal dostępne, gdy zmieniż swój telefon, lub zamienisz smartfon na tablet.

Warunki użytkowania aplikacji Hager Ready

Tutaj znajdziesz ogólne warunki korzystania z aplikacji Hager Ready.