Rejestracja
 

Hager Ready
Twój cyfrowy asystent

Codzienne wsparcie w projektowaniu i tworzeniu dokumentacji małych rozdzielnic, nawet podczas pracy w terenie.

Zgodne z normami

Konfiguracja rozdzielnicy zgodnie z normą PE-HD 60364 jak również dobrymi praktykami.

Zyskaj czas

Mobilna praca na budowie pozwala zaoszczędzić cenny czas dla Ciebie i Twoich klientów.

Satysfakcja klientów

Profesjanalne oznakowanie ułatwi późniejszą obsługę instalacji.

Aplikacja Hager Ready

Niezależnie od tego, czy jest to nowy budynek, czy remont: dzięki aplikacji Hager Ready planujesz rozdział energii w budynkach mieszkalnych bez opuszczania placu budowy. Dzięki aplikacji otrzymujesz gotowe schematy obwodów, rozmieszczenie aparatury oraz pełen wykaz użytych produktów i rozwiązań. Hager Ready na bieżąco sprawdza konfigurację rozdzielnic pod kątem zgodności z aktualnymi normami, dzięki czemu, niczym osobisty asystent, dba o to, aby wszystkie rozwiązania były zgodne z wymaganiami.

Co potrafi Hager Ready?

Za pomocą smartfona lub tabletu tworzysz indywidualne projekty dla klientów, nawet pracując w terenie. Wybierz interesującą cię rozdzielnicę oraz odpowiednią aparaturę sterującą i zabezpieczającą. Stwórz listę produktów, schematy obwodów oraz etykiety. Wyświetl rozdzielnicę w wersji 2D lub 3D. Całą dokumentację danego projektu możesz wydrukować lub eksportować do pliku.

Wybierz sposób konfiguracji.

Hager Ready daje Ci wybór pomiędzy automatyczną i ręczną konfiguracją. Tryb ręczny pozwala na indywidualne zaprojektowanie rozdziału energii ze wskazanym przez ciebie wyposażeniem, by jak najlepiej dopasować go do potrzeb klientów. Aplikacja sprawdza jednak, czy tworzysz projekt zgodnie ze standardem i obowiązującymi wymogami i informuje czy jesteś na właściwej drodze. Włączając tryb automatyczny pozwalasz, aby Twój cyfrowy asystent wybrał wszystkie zabezpieczenia za ciebie, a Ty w razie potrzeby poprawisz go lub coś zmienisz.

Pobierz aplikację

Na urządzenia Android:

Na urządzenia IOS:

Hager Ready - instruktaż w formi video

Ile czasu potrzeba, aby można było stwierdzić, że coś jest gotowe i kompletne? Dzięki naszej nowoczesnej aplikacji Hager Ready służącej do projektowania rozdzielnic mieszkaniowych to zaledwie kilka minut…Z zegarkiem w ręku! Dodatkowo cykl specjalnych tutoriali z zakresu obsługi softu – skraca czas zbędnych poszukiwań. Nasz specjalista przejdzie z Tobą przez cały proces projektowy i podpowie: co, gdzie i jak. Od przygotowania konfiguracji oraz wyboru metody tworzenia projektu, przez omówienie przydatnych funkcji, aż po generowanie dokumentów – każde kliknięcie jest intuicyjne, a korzystanie z aplikacji niezwykle łatwe i przyjemne. Przekonaj się sam, przechodząc do interaktywnych instruktaży. Przejdź do tutoriali.

W kilku krokach do celu – tak to działa!

Krok po kroku

Nigdy wcześniej konfiguracja rozdzielnic mieszkaniowych nie była szybsza i łatwiejsza. Pobierz aplikację i zacznij pracę z cyfrowym asystentem.

1. Rozpocznij projekt

Zacznij od podania nazwy klienta i adresu inwestycji. Dobrze nazwany projekt ułatwi późniejszy powrót, edycję i dzielenie projektu z klientem.

2. Skonfiguruj instalację

Zdefiniuj najważniejsze parametry instalacji elektrycznej, wg których będą dobierane kolejne aparaty.

3. Wybierz metodę pracy

Wybierz metodę tworzenia projektu: manualną lub automatycznego doboru aparatów RCCB.

4. Skonfiguruj rozdzielnicę

Niezależnie czy wybrałeś metodę automatycznego doboru czy manualną, konfiguracja jest intuicyjna. W przypadku metody automatycznej konfiguracja będzie z zachowaniem ustawionych reguł i standardów, jeśli wybrałeń metodę manualną, zostaniesz poinformowany o ewentualnych niezgodnościach z normami czy dobrymi praktykami

5. Utwórz dokumentację

Wreszcie Hager Ready utworzy “szytę na miarę” etykiety opisowe do wszystkich aparatów modułowych, arkusz oznaczeń w formacie PDF, schemat połączeń, widoki rozdzielnic w wymiarze 2D i 3D oraz zestawienie materiałów w formacie CSV. Projekt gotowy!

Z myHager możesz więcej.

Najpóźniej do realizacji trzeciego projektu powinieneś zarejestrować się w myHager, aby móc w pełni korzystać z Hager Ready. Bez konta klienta myHager projekty można nadal realizować, ale nie można ich już zapisywać i drukować jako dokumentów. Ponadto z kontem myHager wszystkie projekty są bezpiecznie przechowywane na serwerze myHager. Będą one nadal dostępne, gdy zmieniż swój telefon, lub zamienisz smartfon na tablet.

Warunki użytkowania aplikacji Hager Ready

Tutaj znajdziesz ogólne warunki korzystania z aplikacji Hager Ready.