Rejestracja
 

Narzędzia

Przydatne narzędzia, pozwalające na szybki i wygodny dobór urządzeń czy też dokonanie wyceny.

Aplikacja Hager Ready

Nowa aplikacja Hager Ready pomoże zaoszczędzić Twój czas. Osobisty, mobilny, kieszonkowy asystent nieustannie pozostaje do Twojej dyspozycji. Rozwijaj swoją firmę, korzystając ze wsparcia przed, po i w trakcie pracy.


hagercad.one

Aplikacja Hager Underfloor

Aplikacja Hager Underfloor łączy w sobie świat realny z rozszerzoną rzeczywistością. Wykorzystując obraz, który widzi kamera Twojego smartfona/tabletu nakłada na niego wcześniej przygotowane modele 3D naszych produktów


hagercad.one

Konfigurator Berker dla Autodesk Revit

Konfigurator osprzętu elektroinstalacyjnego Berker jest rozszerzeniem do programu Revit. Dzięki niemu możemy krok po kroku wygenerować potrzebny do projektu model BIM. Bez ograniczeń i w dowolnej konfiguracji (ramka + element centralny).


hagercad.one

CADprofi hager

CADprofi hager to baza produktów, która znacznie ułatwia i przyspiesza projektowanie osobom pracującym w środowisku CAD.


hagercad.one

Konfigurator systemów ochrony przepięciowej

Unikalne narzędzie doboru zabezpieczeń przepięciowych pozwalające na prawidłowe zaprojektowanie systemu SPD w kilku krokach.


hagercad.one

Konfigurator underfloor

Narzędzie, które jest wsparciem w tworzeniu projektu instalacji. Konfigurator underfloor — służy do wyboru podłogowych systemów prowadzenia przewodów jest doskonałym wsparciem w codziennej pracy instalatorów, projektantów, pracowników działu sprzedaży, a nawet inwestorów.


hagercad.one

Konfigurator osprzętu elektroinstalacyjnego lumina

Konfigurator lumina umożliwia przygotowanie profesjonalnego zestawienia osprzętu elektroinstalacyjnego bez konieczności znajomości numerów referencyjnych produktów i bez potrzeby korzystania z katalogu.

hagercad.one

Hagercad.one, to nowy program firmy Hager do projektowania rozdzielnic niskiego napięcia. To inteligentne narzędzie, które ułatwi Twoją codzienną pracę.

hagercad.one

Nowy konfigurator osprzętu

Rewolucyjne narzędzie pozwalające na profesjonalne zestawienie osprzętu elektroinstalacyjnego bez znajomości numerów referencyjnych i korzystania z katalogu.

Konfigurator osprzętu Hager

Narzędzie doboru styczników

Narzędzie online, umożliwiające dobór modułowych styczników instalacyjnych Hager przy ich zastosowaniu w obwodach oświetleniowych.

Dobór styczników Hager

tehalit.SL Designer

Internetowy projektant - pozwalający na dopasowanie elementów wyposażenia systemu listew przypodłogowych tehalit.SL do charakteru i stylu wnętrz. Umożliwia łatwe zestawienie listwy i osprzętu do kolorów i materiału wykończenia ścian i podłóg.

tehalit.SL Designer