Rejestracja

Systemy prowadzenia instalacji elektrycznych w nowoczesnym budownictwie

W nowoczesnej architekturze biurowej coraz częściej wykorzystywane są duże fasady szklane, kosztem klasycznych zewnętrznych i wewnętrznych ścian. Dlatego podczas tworzenia projektów elektrycznych projektanci wykorzystują przestrzenie pod podłogą, aby zachować infrastrukturę elektryczną przy jednoczesnym zachowaniu estetyki.
Idąc na przeciw wymaganiom klientów oraz zmieniającym się trendom w budownictwie, firma Hager systematycznie rozszerza swoją ofertę systemów podłogowych do prowadzenia instalacji elektrycznej. Konstruuje nowe rozwiązania do nowoczesnych budynków i wielkoprzestrzennych biur w stylu open space.
6873891.7724

tehalit.UK

System kanałów stosowanych w wylewkach betonowych.
tehalit.UKWylewki betonowe wymagają zastosowania zalewanych kanałów podłogowych oraz puszek podłogowych. System podłogowy tehalit.UK może być stosowany do większości rodzajów wylewek (jastrychów). Pokrywy kanałów tehalit.UK są demontowalne, dzięki czemu instalacja kabli i przewodów jest szybka i łatwa. Oszczędza to kłopotów związanych z przeciąganiem przewodów i kabli.


 

tehalit.BKB | BK

System kanałów współpoziomych.
tehalit.BKB | BKSystem kanałów tehalit.BK służy do prowadzenia kabli i innych instalacji w podłogach, w dowolnym miejscu w pomieszczeniu. System może być stosowany przy płaskich wylewkach od 30 mm. Tehalit.BKB to kanały współpoziome przyścienne instalowane wzdłuż ściany lub okna, w których urządzenia montować można w dowolnym miejscu kanału. Pokrywa kanału jest dostępna w trzech wariantach: pełna, ze szczotką lub ze szczotką i paskiem LED.


 

tehalit.AK

System kanałów napodłogowych.
tehalit.AKKanały napodłogowe tehalit.AK są idealnym rozwiązaniem podczas renowacji, modernizacji lub rozbudowy instalacji elektrycznej w już istniejących budynkach, w których nie ma możliwości prowadzenia instalacji w warstwie wylewki. Dzięki prefabrykowanym częściom montaż jest łatwy, a późniejsze zmiany w instalacjach przeprowadzane są bezproblemowo. Dodatkowo pokrywy z otworem montażowym pozwalają na zastosowanie różnych rozwiązań i montaż dodatkowych urządzeń.


 

tehalit.DB-HB

Systemy podłóg podwójnych i podniesionych.
tehalit.DB-HBW nowoczesnych obiektach biurowych i przemysłowych stosuje się systemy podniesionych lub podwójnych podłóg, aby w wygodny i elegancki sposób poprowadzić okablowanie. Firma Hager oferuje elastyczny system tehalit.DB-HB dedykowany do obydwu rodzajów podłóg. W otworach w podłodze umieszczane są przepusty podłogowe lub pokrywy uchylne w których montowane są puszki oraz inne urządzenia elektroinstalacyjne.


 

tehalit.VE-EE

Pokrywy uchylne.
tehalit.VE-EERóżne rozmiary, kształty, materiały i kolory uchylnych pokryw można zastosować do podłóg o różnych grubościach. Wykonane z poliamidu, aluminium lub stali nierdzewnej przeznaczone są do podłóg czyszczonych na sucho, wilgotno lub mokro (IP66). Dużym uproszczeniem są uniwersalne puszki montażowe, które pasują do wszystkich typów pokryw. System pokryw uchylnych tehalit.VE EE firmy Hager ostosowany został do zróżnicowanych potrzeb klientów.


 

tehalit.GB-EG

Puszki montażowe i urządzenia instalacyjne.
tehalit.GB-EGPuszki montażowe to praktyczne rozwiązanie dopasowane do indywidualnych potrzeb użytkowników. W górnej części puszki montowane są gniazda bądź inne urządzenia instalacyjne, a następnie zamykana jest dolna część puszki montażowej. Puszki wyposażone są w przegrody, które umożliwiają zastosowanie dowolnych kombinacji gniazd zasilających z gniazdami teleinformatycznymi. Dzięki dopasowaniu poszczególnych elementów montaż jest szybki i łatwy.


 

tehalit.SPW

Rozdzielacze do systemów podłogowych i sufitowych.
tehalit.SPWSieć zasilająca i teletechniczna powinna być wydajna oraz zapewniać łatwy dostęp wymagany podczas modernizacji. Dzięki temu podczas rozbudowy sieci bez problemu można podłączyć nowe punkty zasilające dopasowane do potrzeb klienta. Rozdzielacze firmy Hager to rozwiązanie dające wiele możliwości podłączenia i łatwość modernizacji sieci. Dzięki odpowiednim urządzeniom i systemom firma Hager jest gotowa sprostać każdym Państwa oczekiwaniom.


 

Do pobrania

Podłogowe systemy prowadzenia instalacji elektrycznychKatalog Podłogowe systemy prowadzenia instalacji elektrycznych
 

Katalog produktów: