Rejestracja

Systemy prowadzenia przewodów

Ciągły postęp
Zorientowanie na klienta

Innowacyjność i systematyczny rozwój naszych produktów i systemów, to podstawowe cechy marki Hager. Naszym niezmiennym celem jest wdrażanie nowych wzorów konstrukcyjnych i usprawnień, po to, aby stać na czele ciągłego postępu technicznego.
Wdrażając innowacje i nowe technologie kierujemy się zawsze potrzebami naszych klientów. Corocznie Hager analizuje tysiące rozmów przeprowadzanych ze swoimi klientami, aby jeszcze lepiej poznać ich potrzeby. W oparciu o taką wiedzę Hager opracowuje innowacyjne rozwiązania, charakterystyczne dla swojej marki. Prosty montaż, łatwość użycia, intuicyjny interfejs, modułowa struktura i wytrzymałość, to cechy gwarantujące najwyższą jakość systemów marki Hager.

tehalit.BR System kanałów podparapetowych

System kanałów podparapetowych
Kanały podparapetowe są dostępne w wykonaniu z materiałów PVC, bezhalogenowego, aluminium oraz ze stali. Modułowa struktura kanałów ułatwia wyposażenie w zależności od potrzeb w gniazda zasilające, teletechniczne i informatyczne.

tehalit.LF Kanały elektroinstalacyjne PVC i stalowe

Perfekcyjne wykonanie i wszechstronne zastosowanie

Zalety montażu systemów tehalit.LF są od razu widoczne. Dzięki zintegrowanym łącznikom, ułożenie pojedynczych kanałów jest znacznie łatwiejsze i jednocześnie szybsze w wykonaniu, a wstępnie zamontowane, stabilne klamry ułatwiają ułożenie przewodu w kanałach.
Kanały elektroinstalacyjne tehalit.LF stanowią idealne rozwiązanie do prowadzenia przewodów elektrycznych w pomieszczeniach piwnic, budynków usługowych, halach produkcyjnych, garażach i instalacjach przemysłowych.
 

tehalit.GBD | GBA Systemy kanałów elektroinstalacyjnych pod osprzęt 45 mm

Nowoczesny system kanałów z PVC i aluminium, dedykowany do zabudowy osprzętu zatrzaskowego w standardzie 45 x 45 mm (systo, polo). Kanały przeznaczone są do montażu przypodłogowego lub podparapetowego, w pionie lub poziomie. Uniwersalna, jednoelementowa końcówka kanału umożliwia jego zamknięcie zarówno z lewej, jak i z prawej strony. Kąty wewnętrzne i zewnętrzne posiadają możliwość regulacji.

tehalit.WA

tehalit.VK Kanały grzebieniowe

Systemy kanałów grzebieniowych tehalit.VK zapewniają przejrzyste i proste prowadzenie przewodów oraz zwiększają bezpieczeństwo obsługi i eksploatacji rozdzielnic i sterownic elektrycznych. Kanały grzebieniowe eliminują ryzyko powstawania błędów zarówno eksploatacji jak i normalnej pracy urządzeń.
Systemy kanałów tehalit.VK posiadają międzynarodowe dopuszczenia m.in.: UL94, klasy palności V1 oraz V0.
UWAGA: Kanały tehalit.VK wykonane z materiału bezhalogenowego nie mogą mieć styczności z olejami i smarami, np. olej obróbkowy.

tehalit.office Systemy biurowe

tehalit.office Systemy zasilania miejsc pracy

tehalit.ateha System kanałów przypodłogowych z PVC

Podłogowe systemy prowadzenia instalacji elektrycznych

Systemy prowadzenia instalacji elektrycznych w nowoczesnym budownictwie.

W nowoczesnej architekturze biurowej coraz częściej wykorzystywane są duże fasady szklane, kosztem klasycznych zewnętrznych i wewnętrznych ścian. Dlatego podczas tworzenia projektów elektrycznych projektanci wykorzystują przestrzenie pod podłogą, aby zachować infrastrukturę elektryczną przy jednoczesnym zachowaniu estetyki.
Idąc na przeciw wymaganiom klientów oraz zmieniającym się trendom w budownictwie, firma Hager systematycznie rozszerza swoją ofertę systemów podłogowych do prowadzenia instalacji elektrycznej. Konstruuje nowe rozwiązania do nowoczesnych budynków i wielkoprzestrzennych biur w stylu open space.