Rejestracja
 

Rozdział energii

Ciągły postęp
Zorientowanie na klienta

Innowacyjność i systematyczny rozwój naszych produktów i systemów, to podstawowe cechy marki Hager. Naszym niezmiennym celem jest wdrażanie nowych wzorów konstrukcyjnych i usprawnień, po to, aby stać na czele ciągłego postępu technicznego.
Wdrażając innowacje i nowe technologie kierujemy się zawsze potrzebami naszych klientów. Corocznie Hager analizuje tysiące rozmów przeprowadzanych ze swoimi klientami, aby jeszcze lepiej poznać ich potrzeby. W oparciu o taką wiedzę Hager opracowuje innowacyjne rozwiązania, charakterystyczne dla swojej marki. Prosty montaż, łatwość użycia, intuicyjny interfejs, modułowa struktura i wytrzymałość, to cechy gwarantujące najwyższą jakość systemów marki Hager.

Nowości produktowe

Nowa modułowa aparatura zabezpieczająca
Nowa seria modułowej aparatury zabezpieczającej Hager to połączenie tradycyjnej jakości i niezawodności z nowymi możliwościami łączeniowymi oraz jeszcze większym bezpieczeństwem.

Rozdzielnice i obudowy

Systemy rozdzielnic obejmują: małe rozdzielnice, rozdzielnice polowe, szafy rozdzielcze i licznikowe do montażu naściennego i podtynkowego oraz szafy i rozdzielnice stojące. Hager jest liderem wśród producentów rozdzielnic w II klasie izolacji, jest to jedna z najszerszych ofert pod względem gabarytowym i stopnia

Rozdzielnice i obudowy automatyki i fotowoltaiki

Główna aparatura łączeniowa

Aparatura modułowa

Aparatura modułowa to szereg korzyści dla instalatora i użytkownika: uniwersalność, standardowe rozmiary i sposób montażu, pełen zakres prądów znamionowych czy też szeroki asortyment akcesoriów łączeniowych lub sterowniczych.
 
Więcej bezpieczeństwa - to jedna z głównych cech aparatury modułowej Hager. Ochrona przed dotykiem, izolowane osłony zacisków czy też bezpieczne i szybkie w montażu izolowane szyny poziome czy pionowe - to tylko niektóre z właściwości naszej aparatury.
 
Hager posiada kompletną ofertę modułowych aparatów zabezpieczajacych do zastosowania w budownictwie mieszkaniowym i komercyjnym, obejmującą wyłączniki nadprądowe (MCB), różnicowoprądowe (RCCB), różnicowoprądowe z członem nadprądowym (RCBO), bloki różnicowoprądowe oraz ograniczniki przepięć (SPD).

Zarządzanie energią

Zarządzanie energią i poprawa efektywności energetycznej jest jednym z najważniejszych aspektów pranych pod uwagę przez projektantów i użytkowników budynków.
Jest to złożone zagadnienie wymagające wielowymiarowego podejścia.
Jednym z podstawowych warunków poprawnego zarządzania energią jest jej monitorowanie.W tym celu firma Hager opracowała system umożliwiający łączenie ze sobą wielu urządzeń pomiarowych i przełączających stanowiących elementy składowe systemu zarządzania.
Korzystając ze sprawdzonych rozwiązań można osiągnąć najlepsze efekty.
Zapraszamy do zapoznania się z elementami składowymi systemu.