Rejestracja
 

coviva Smartbox
teraz Twój dom może więcej

coviva Smartbox to idealne rozwiązanie bezprzewodowej instalacji o wyższym standardzie, bez konieczności prowadzenia nowej instalacji.

Jeden system, wiele możliwości

Z covivą ogrzewanie, oświetlenie, rolety i czujniki dymu mogą być kontrolowane w inteligentny sposób. Pozwala to na proste podniesienie komfortu oraz bezpieczeństwa przy jednoczesnym obniżeniu kosztów energii.
Coviva Smartbox jest urządzeniem sterującym, które zbiera wszystkie dane wysyłane przez instalację quicklink. W związku z tym coviva Smartbox wymaga istniejącej lub nowej instalacji quicklink, z którą łączy się bezprzewodowo.


Ogrzewanie

Więcej komfortu, niższy koszt ogrzewania. Z coviva Smartbox możesz kontrolować każdy grzejnik dopasowując temperaturę do własnych potrzeb.


Oświetlenie

Odpowiednie oświetlenie jest atutem komfortowego domu. Zapewnia bezpieczeństwo, pomaga nam się zrelaksować, oświetla drogę. Z covivą światło może zrobić wiele więcej.


Rolety

Czy lubisz budzić się o poranku? A może wolisz dodatkową drzemkę w niedzielę? Z covivą możesz ustawić pracę rolet odpowiednio do czasu Twojego snu.


Bezpieczeństwo

Odetnij ogień i przejmij kontrolę. Zamontuj bezprzewodowe czujniki dymu, podłącz je do internetu poprzez coviva Smartbox i odbieraj natychmiastowe powiadomienia o zagrożeniu.


... i wiele więcej

Otwarta na inne rozwiązania bezprzewodowe, coviva już dzisiaj jest kompatybilna ze stacją pogodową Netatmo, którą można wykorzystać do automatycznego sterowania dostosowanego do warunków pogodowych. W przyszłości będzie możliwość połączenia covivy z innymi produktami firm zewnętrznych.

Sterowanie przez aplikację

Z coviva Smartbox nie tylko możesz kontrolować poszczególne funkcje, możesz je połączyć tworząc całe scenariusze, zapisane jako covigramy korzystając z intuicyjnego menu ze zrozumiałymi funkcjami JEŻELI -> TO. Wszystko to tworzone oraz sterowane w łatwy sposób poprzez aplikację na smatrfonie lub tablecie. Jest to bardzo wygodne zarówno w domu jaki i gdy jesteś w podróży.

Prawidłowe podłączenie oszczędza czas i wysiłek

Podczas opracowywania coviva Smartbox, skupiliśmy się na tworzeniu produktu, który będzie łatwy w użyciu i szybki w instalacji - zarówno dla instalatora, jak i dla użytkownika. Wymagane do pracy z covivą moduły instalacji quicklink - jeśli nie są już zamontowane - mogą być zainstalowane i skonfigurowane w kilku prostych krokach:

1. Zdemontuj zamontowane łączniki

2. Zainstaluj moduły radiowe


3. Przyciśnij i aktywuj


4. Podłącz coviva Smartbox


Łatwa konfiguracja urządzenia coviva Smartbox.

Krok po kroku.

Bezprzewodowe rozwiązanie quicklink oznacza, że coviva może być zainstalowana bez wszystkich czynności, których wymagałoby rozwiązanie przewodowe. Konfiguracja coviva Smartbox jest szybka i bezproblemowa.

1.

Podłącz do rutera


Podłącz coviva Smartbox do rutera DSL za pomocą przewodu sieciowego lub z użyciem adaptera USB WLAN coviva.

2.

Aktywuj Smartbox


Zarejestruj się na hager.pl, aby utworzyć nowe konto myHager oraz aktywuj swój coviva Smartbox.

3.

Zarejestruj urządzenia


Zarejestruj bezprzewodowe odbiorniki w coviva Smartbox.

4.

Przekaż klientowi


Przekaż skonfigurowany system swojemu klientowi poprzez proste klikniecie. Twój klient otrzyma wiadomość e- mail.

5.

Klient aktywuje swoje konto


Twój klient użyje link z otrzymanego e-maila w celu rejestracji na myHager oraz aktywacji coviva Smartbox pod swoim nazwiskiem.

6.

Sterowanie przez aplikację


Wszystkie funkcje są wyświetlane w aplikacji coviva i mogą być kontrolowane z dowolnego urządzenia.

Gwarantowane rozszerzenia

Modułowa funkcjonalność covivy sprawia, że jej funkcje będzie można łatwo rozszerzyć w przyszłości, a teraz już jest kompatybilna z:


Stacja pogodowa Netatmo


Stacja pogodowa Netatmo pomaga użytkownikom określić dane klimatyczne wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Można wykorzystać ją do automatycznego sterowania domem, dostosowanego do warunków pogodowych. Np. przymykając codziennie rolety w południe, gdy temperatura zewnętrzna przekroczy 25°C.


Kamery IP Netatmo


Dają Twoim klientom możliwość zwiększenia bezpieczeństwa. Oferując stały podgląd na żywo w aplikacji Coviva. Po wykryciu osoby, samochodu lub zwierzęcia na zewnątrz włącza się reflektor. Kiedy ktoś zostanie wykryty w domu, coviva wyśle sygnał i aktywuje wstępnie ustawiony covigram (dezaktywacja lub aktywacja alarmu, powiadomienie push itp.).


Sterowanie głosowe dla większego komfortu


Coviva jest teraz kompatybilna z Google Home Assistant i Amazon Echo. Na przykład, gdy Twoi klienci powiedzą “Ok Google (lub Alexa dla Amazon Echo), switch the kitchen light on!” lub “Ok Google, run the movie scene”, cały system odpowiednio zadziała.

Katalog produktów:

Urządzenia systemowe

TKP100A coviva Smartbox
TKP100A
 Nr katalogowy Opis Opak.GrRabCena* 
TKP100A
TKP100Acoviva Smartbox1 szt.KNX1.718,00 zł / szt.
szt.
TKC110
TKC110coviva Zasilacz zapasowy coviva Smartbox1 szt.KNX111,00 zł / szt.
szt.
TKH180
TKH180coviva Adapter sieciowy USB-WiFi dla coviva Smartbox1 szt.KNX143,00 zł / szt.
szt.
TKH181
TKH181coviva Adapter sieciowy LAN-WiFi dla coviva Smartbox1 szt.KNX222,00 zł / szt.
szt.
*Zastrzega się możliwość wprowadzania zmian cenowych oraz technicznych w dowolnym momencie. Wszystkie wyświetlane ceny produktów są rekomendowanymi (katalogowymi) cenami netto. Zdjęcie może odbiegać od widoku realnego produktu.