Rejestracja
 

KNX easy

easy
odpowiedź!

KNX easy firmy Hager to długo wyczekiwany przez monterów instalacji elektrycznych nowy system automatyki budynku zapewniający prostą do zastosowania aplikację w prywatnych budynkach mieszkalnych. KNX easy to nie tylko nowatorskie, szybkie i niedrogie rozwiązanie - to przede wszystkim bardzo proste narzędzie. Nowy sprzęt, czy też kosztowne oprogramowanie ETS - są niepotrzebne. Konsekwentnie proste.
Posiadając KNX easy, wszystko co potrzebujesz to serwer easy, urządzenie mobilne (tablet) oraz aplikacja Easy Tool. Teraz możesz skonfigurować proste i skuteczne sterowanie budynkiem. KNX easy to szybkość działania, która redukuje czas jaki trzeba poświęcić na programowanie. Intuicyjna konfiguracja.
Zalety zastosowania systemu inteligentnego sterowania budynkiem sprawiają, że jego zakup jest korzystną inwestycją nawet dla przeciętnego gospodarstwa domowego. Co więcej, jego modułowy charakter pozwala na rozbudowę w dowolnym momencie, ale już wcześniej można zaplanować go dla swoich klientów i pomóc im obniżać koszty. Skuteczna kontrola.

easy
konfiguracja

KNX easy zapewnia intuicyjny sposób konfigurowania systemów KNX. Wystarczy połączyć się bezprzewodowo z programem Easy Tool przy użyciu tabletu - i od tego momentu, wszystko przebiega praktycznie samo. Oprogramowanie dostępne jest w języku polskim. Genialnie proste.