Rejestracja

Berker Serie R.classic

Opis i zastosowanie

Berker Generacja R. Berker Serie R.classic
Ta seria to nawiązanie do wielkich okrągłych poprzedników. To klasyczny łącznik obrotowy w nowoczesnym wydaniu. Płytki ze szlachetnych materiałów z delikatnymi konturami pozbawione całkowicie ramek, zestawione zostały z solidną podstawą z tworzywa.

Materiały i kolory dostępne w serii Berker R.classic:
stal szlachetna, aluminium, tworzywo białe z połyskiem, szkło białe, szkło czarne, tworzywo czarne z połyskiem.

Galeria

Konfigurator

Konfigurator Berker by Hager

Rewolucyjne narzędzie umożliwiające profesjonalne zestawienie osprzętu elektroinstalacyjnego bez znajomości numerów referencyjnych i bez korzystania z katalogu.

Za pomocą tego intuicyjnego narzędzia, wybór designu i funkcjonalności osprzętu elektroinstalacyjnego, jest łatwy i przyjemny. Siedząc wygodnie w fotelu klikamy na interesujące nas elementy, a po zapisaniu wybranych produktów program podsumuje ich liczbę oraz cenę i wygeneruje całe zestawienie w pliku pdf lub arkuszu kalkulacyjnym exel. Czytaj więcej


Hagerhome.pl

hagerhome.plNowa hagerhome.pl to strona w całości poświęcona nowoczesnym rozwiązaniom w budownictwie mieszkaniowym. Dedykowana jest głównie użytkownikom końcowym, projektantom wnętrz, architektom, ale także instalatorom..

Generacja R.

Berker by Hager Generacja R.
Generacja R. to nowe serie łączników i gniazd. Każda z nich jest niepowtarzalna, jedyna w swoim rodzaju. R. - Rewelacyjna, nowa generacja osprzętu!

Katalog produktów: