Rejestracja

Berker K.1

Berker one.platform
One.platform to rewolucyjny system Berker by Hager opierający się na jednym mechanizmie gniazd i jednym mechanizmie łączników, na które można zamontować ramki i elementy centralne większości serii wzorniczych Berker by Hager.

Opis i zastosowanie

Mniej znaczy więcej – w łączniku Berker K.1 przejawia się sztuka minimalizmu. Dzięki temu świetnie sprawdza się on w ponadczasowych wnętrzach. Ciekawym rozwiązaniem w seriach Berker K.1 i Berker K.5 jest układ elementów centralnych w wielokrotnej ramce poziomej. Elementy w ramkach wielokrotnych mocowane są bezpośrednio obok siebie, bez stosowania przegrody pomiędzy nimi.

Materiały i kolory dostępne w serii Berker K.1:
tworzywo białe z połyskiem, tworzywo antracytowe matowe.

Galeria

Konfigurator

Konfigurator Berker by Hager

Rewolucyjne narzędzie umożliwiające profesjonalne zestawienie osprzętu elektroinstalacyjnego bez znajomości numerów referencyjnych i bez korzystania z katalogu.

Za pomocą tego intuicyjnego narzędzia, wybór designu i funkcjonalności osprzętu elektroinstalacyjnego, jest łatwy i przyjemny. Siedząc wygodnie w fotelu klikamy na interesujące nas elementy, a po zapisaniu wybranych produktów program podsumuje ich liczbę oraz cenę i wygeneruje całe zestawienie w pliku pdf lub arkuszu kalkulacyjnym exel. Czytaj więcej


Hagerhome.pl

hagerhome.plNowoczesna strona dla designerów
i osób poszukujących inspiracji


Niedawno zaproponowaliśmy nową odsłonę strony internetowej hagerhome.pl, tak aby była ona dla użytkowników jeszcze bardziej przystępna, użyteczna oraz atrakcyjna. Strona ta została zaprojektowana tak, aby wpisać się w najnowsze trendy projektowania graficznego.


 

Kreator inspiracji

Kreator inspiracji
Dopasuj gniazda i łączniki do swojego mieszkania
Doskonałe narzędzie do wyboru produktów Berker by Hager