Rejestracja
 

Automatyka budynku i osprzęt elektroinstalacyjny

Ciągły postęp
Zorientowanie na klienta

Innowacyjność i systematyczny rozwój naszych produktów i systemów, to podstawowe cechy marki Hager. Naszym niezmiennym celem jest wdrażanie nowych wzorów konstrukcyjnych i usprawnień, po to, aby stać na czele ciągłego postępu technicznego.
Wdrażając innowacje i nowe technologie kierujemy się zawsze potrzebami naszych klientów. Corocznie Hager analizuje tysiące rozmów przeprowadzanych ze swoimi klientami, aby jeszcze lepiej poznać ich potrzeby. W oparciu o taką wiedzę Hager opracowuje innowacyjne rozwiązania, charakterystyczne dla swojej marki. Prosty montaż, łatwość użycia, intuicyjny interfejs, modułowa struktura i wytrzymałość, to cechy gwarantujące najwyższą jakość systemów marki Hager.

Aparatura sterująca

Osprzęt elektroinstalacyjny Berker

Osprzęt elektroinstalacyjny Hager

System automatyki budynkowej KNX

Systemy bezpieczeństwa

Czujniki ciepła i dymu
Bezpieczeństwo jest najważniejsze.
Nowe czujniki dymu i ciepła firmy Hager z aprobatą VdS do zastosowań w budownictwie mieszkaniowym, wykrywają pożar we wczesnym jego stadium i generują sygnał alarmowy w formie sygnału dźwiękowego i optycznego.
Zgodność z normami DIN EN 54-7 i DIN EN 14604 (normy dla profesjonalnych czujników dymu), gwarantuje maksimum niezawodności w trakcie pracy tych urządzeń.