Rejestracja
 

Automatyka budynku i osprzęt elektroinstalacyjny

Jako producent rozwiązań elektrycznych, działamy w branży, w której design tworzy wartość dodaną. Jednak w firmie Hager od wielu lat naszą misją jest łączenie designu i technologii. Dzięki temu możemy tworzyć unikalne i atrakcyjne produkty.
Nowoczesne wzornictwo, dopracowane systemy, unikalne pomysły i oryginalne połączenia - to cechy naszych rozwiązań, łączących w sobie tradycję marek Berker i Hager, gotowych sprostać wymaganiom współczesnych użytkowników. 

Osprzęt elektroinstalacyjny Berker

Idee, perfekcja, ale przede wszystkim pasja w tworzeniu wyśmienitego wzornictwa - to Berker, nasz własny styl.

Osprzęt elektroinstalacyjny Hager

Łącząc najwyższą jakość oraz nowoczesny design, opracowaliśmy nowe linie wzornicze serii lumina, będące odpowiedzią na potrzeby współczesności, jednocześnie wyróżniając się ponadczasowym stylem.

Aparatura sterująca

Analogowe i cyfrowe zegary sterujące Hager to szeroka paleta możliwości sterowania pracą urządzeń elektrycznych. Oszczędność zużycia energii elektrycznej może być łatwo realizowana poprzez dokładne dopasowanie harmonogramu pracy odbiorników do realnych potrzeb.

System automatyki budynkowej KNX

System Hager KNX ułatwia wszystko już na starcie. Podczas budowy czy remontu domu instalator, równolegle z przewodami zasilającymi 230 V, może położyć przewody magistralne, łączące ze sobą wszystkie elementy, takie jak: łączniki, sensory, termostaty, czujniki ruchu oraz oświetlenie. W rezultacie otrzymujemy kompletny, pewny system sterowania tymi elementami, jednocześnie zapewniający wzrost bezpieczeństwa oraz oszczędności energii.

Systemy bezpieczeństwa

Czujniki dymu i ciepła firmy Hager z aprobatą VdS do zastosowań w budownictwie mieszkaniowym, wykrywają pożar we wczesnym jego stadium i generują sygnał alarmowy w formie sygnału dźwiękowego i optycznego.