Rejestracja
 
Dla nas, jako Grupy Hager, pojęcie bezpieczeństwa ma ogromne znaczenie. Uważnie monitorujemy rozwój bieżącej sytuacji związanej z pandemią koronawirusa Covid-19 i postępujemy zgodnie z obowiązkowymi instrukcjami rządowymi. Nawet przy nieprzewidywalnym charakterze sytuacji podejmujemy odpowiednie środki, aby zapewnić bezpieczeństwo naszym Pracownikom, Klientom i Partnerom oraz w jak największym stopniu ograniczyć wpływ na naszych Klientów.

W tym trudnym dla wszystkich okresie pandemii – dokładamy wszelkich starań, aby podejmowane przez nas środki zaradcze stanowiły jednocześnie możliwie najlepsze rozwiązania. Aby to osiągnąć, wdrożyliśmy szereg środków zapobiegawczych, które obejmują w szczególności:

• ścisłe przestrzeganie wymagań zdrowotnych i higienicznych we wszystkich naszych lokalizacjach

• ograniczenie i kontrola wszystkich wizyt w naszych lokalizacjach i centrach szkoleniowych

• konwersja wizyt klientów i spotkań zewnętrznych na metody cyfrowe

• zakaz lub ograniczenie wszystkich podróży i spotkań zgodnie z wymogami rządu i obowiązującymi przepisami dotyczącymi higieny

• dostosowanie planów zmianowych, ustanowienie mobilnej pracy tam, gdzie to możliwe oraz okresowe postoje, jeśli to konieczne, dla zdrowia i bezpieczeństwa naszych pracowników.

Biorąc pod uwagę tę sytuację kryzysową, robimy wszystko, co w naszej mocy, by zarządzać wszelkimi nieoczekiwanymi opóźnieniami w naszych usługach. Niezmiennie pozostajemy do Państwa dyspozycji w zakresie obsługi handlowej oraz pomocy technicznej zgodnie z dotychczasowymi standardami. Prosimy o kontakt za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej (telefon, mail, komunikatory, strona www, itp.).

O wszelkich dalszych krokach będziemy informować na bieżąco.

Jesteśmy bardziej niż kiedykolwiek zmobilizowani i zjednoczeni, aby wspierać się wzajemnie w tym niecodziennym okresie. Dbajmy o siebie i swoich bliskich.

Dziękujemy za zaufanie i lojalność.

Perspektywy

Aby w pełni wesprzeć ideę działań interaktywnych i świadomego bezpieczeństwa:

• zapraszamy do zapoznania się z ofertą handlową za pośrednictwem naszych narzędzi, takich jak: konfigurator, który umożliwia profesjonalne zestawienie produktów Hager

• zapraszamy na nasz kanał YouTube Hager Polska, gdzie zamieszczamy samouczki wideo, które wspierają szkolenie i wiedzę na temat funkcjonalności naszych produktów

• proponujemy skorzystanie z programu hagercad.one oraz biblioteki CADprofi

• zachęcamy do regularnego przeglądania naszej strony internetowej oraz na facebook'a

• ...a także do zapoznania się z naszymi aplikacjami: e-Katalog i Hager Ready
(do pobrania za darmo).