Rejestracja

ENERGETAB 2018

Dziękujemy naszym klientom, partnerom handlowym oraz wszystkim gościom, którzy odwiedzili nasze stoisko na 31 edycji targów ENERGETAB w Bielsku – Białej. W tym roku na targach swoje produkty zaprezentowało 712 wystawców, a teren targów obejmował 35 tys. m2 powierzchni ekspozycyjnej.
Dla nas była to wyjątkowa edycja, gdyż w tym roku firma Hager obchodzi 25-lecie działalności na rynku polskim. Z tej okazji, wszystkich naszych gości obecnych na stoisku, częstowaliśmy jubileuszowym tortem.

W trakcie tych 3 dni zaprezentowaliśmy Państwu nasze najnowsze produkty i rozwiązania. Dużym zainteresowaniem cieszyła się rozdzielnica volta.hybrid łącząca funkcję elektryczną i teletechniczną, a także system prowadzenia instalacji elektrycznych w ścianach kartonowo – gipsowych tehalit.BKIS. Goście odwiedzający nasze stoisko mogli sprawdzić, jak pracuje się z programem do projektowania rozdzielnic hagercad.one oraz przekonać się, jak pomocna jest baza produktów CADprofi hager. Nie zabrakło również nowych produktów z zakresu osprzętu elektroinstalacyjnego oraz automatyki domowej.

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i już dziś zapraszamy na kolejną edycję targów w 2019 roku.

Galeria