Rejestracja
 

Akademia Hager dla szkół technicznych

Wsparcie dla uczniów i nauczycieli.
Dobrze wykształceni absolwenci szkół są przyszłością przedsiębiorstw. Dlatego nasza firma, jako światowy lider w produkcji rozwiązań z zakresu rozdziału energii, automatyki budynku i osprzętu elektroinstalacyjnego, rozpoczęła nowy projekt pod nazwą „Akademia Hager dla szkół technicznych”.
Celem akcji jest wieloletnia współpraca polegająca na wsparciu średnich szkół technicznych. Do programu zostały wybrane cztery szkoły z różnych lokalizacji. Podczas spotkania w dniu 4 kwietnia br., wspólnie z dyrekcją placówek podpisaliśmy umowy, w których zobowiązaliśmy się do wyposażenia szkół w materiały dydaktyczne, a przede wszystkim w produkty do ćwiczeń.
Takie wsparcie ze strony naszej firmy to praktyczne dostosowanie kwalifikacji przyszłych pracowników do rynku pracy. Pozwala nauczycielom na prowadzenie ćwiczeń na konkretnych produktach używanych przez profesjonalistów, dzięki czemu absolwenci szkół elektrycznych zdobywają kwalifikacje zawodowe oraz efektywnie przygotowują się do wymogów współczesnego rynku pracy.

Nasi specjaliści będą również wspierać nauczycieli licznymi szkoleniami, tak by od nowego roku szkolnego włączyć elementy projektu w program nauczania.

Szkoły, które biorą udział w projekcie „Akademia Hager dla szkół technicznych”:

1) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Bełchatowie
2) Zespół Szkół Elektrycznych w Białymstoku
3) Zespół Szkół Budowlano-Elektrycznych w Świdnicy
4) Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Rybniku

Galeria ze spotkania inauguracyjnego