Rejestracja
 

Pytania i opinie

Informacje ogólne
Pytania techniczne
Strona internetowa
 

Dane kontaktowe

Działalność * Nazwa firmy
lub Nazwisko i Imię - w przypadku osoby prywatnej *
Pan/Pani *
Nazwisko * Imię *
Ulica/Nr *
Kod pocztowy * Miasto *
Kraj
Telefon stacjonarny Telefon komórkowy
E-mail * Strona internetowa
Data urodzenia ..
*Pola wymagane
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą e-mailową od Hager Polo Sp. z o.o. . z siedzibą w Tychach przy ul. Fabrycznej 10 newslettera z informacjami marketingowymi przygotowanymi odpowiednio do moich zainteresowań, w tym informacji o produktach, ofertach, usługach i wydarzeniach. Podstawą prawną zgody jest art.6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016 r.). Zgoda ta może zostać odwołana w dowolnym momencie przez kliknięcie linku rezygnacji znajdującego się w każdym newsletterze Hager.

WAŻNE: Twoja zgoda jest dobrowolna i nie musisz jej udzielać. Nawet jeśli wyrazisz zgodę, możesz w każdej chwili ją wycofać. Pamiętaj, że nie wyrażając zgody bądź cofając ją, nie będziesz miał dostępu do niestandardowych produktów, usług i rozwiązań Hager.

Aby uzyskać więcej informacji na temat tego, jak przetwarzamy i chronimy Twoje dane osobowe oraz w jaki sposób możesz egzekwować swoje prawo do prywatności, zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.