Rejestracja
 

Newsletter Hager - Rejestracja

Newsletter Hager to doskonała okazja to otrzymywania z "pierwszej ręki" najnowszych informacji na temat nowości produktowych, szkoleń, promocji czy innych wydarzeń.

Subskrypcja newslettera

Hager Newsletter
Aby dokonać rejestracji newslettera Hager (rozpoczęcie subskrypcji), należy posiadać aktywne konto użytkownika Mój Hager, gdzie znaleźć można narzędzia zarządzania newsletterami.

Osoby nie posiadające konta użytkownika Mój Hager, prosimy o ich założenie za pośrednictwem formularza rejestracji.

Dziękujemy!

Mój Hager - Logowanie

E-mail (nazwa użytkownika):
Hasło:

Dane kontaktowe

Działalność * Nazwa firmy
lub Nazwisko i Imię - w przypadku osoby prywatnej *
Pan/Pani *
Nazwisko * Imię *
Ulica/Nr *
Kod pocztowy * Miasto *
Kraj
Telefon stacjonarny Telefon komórkowy
E-mail * Strona internetowa
Data urodzenia ..
*Pola wymagane
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą e-mailową od Hager Polo Sp. z o.o. . z siedzibą w Tychach przy ul. Fabrycznej 10 newslettera z informacjami marketingowymi przygotowanymi odpowiednio do moich zainteresowań, w tym informacji o produktach, ofertach, usługach i wydarzeniach. Podstawą prawną zgody jest art.6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016 r.). Zgoda ta może zostać odwołana w dowolnym momencie przez kliknięcie linku rezygnacji znajdującego się w każdym newsletterze Hager.

WAŻNE: Twoja zgoda jest dobrowolna i nie musisz jej udzielać. Nawet jeśli wyrazisz zgodę, możesz w każdej chwili ją wycofać. Pamiętaj, że nie wyrażając zgody bądź cofając ją, nie będziesz miał dostępu do niestandardowych produktów, usług i rozwiązań Hager.

Aby uzyskać więcej informacji na temat tego, jak przetwarzamy i chronimy Twoje dane osobowe oraz w jaki sposób możesz egzekwować swoje prawo do prywatności, zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.