Rejestracja
 

Nasza organizacja

Od stycznia 2012 roku Hager i Berker występują wspólnie jako jedna organizacja.
Jeden zespół, jeden kompleksowy pakiet produktów i usług.
Połączenie sił firm Hager i Berker umożliwia nam oferowanie Państwu nowych i kompleksowych rozwiązań w zakresie funkcjonalności standardowych i specjalistycznych automatyzacji domu i biura.
Możecie Państwo zwracać się z pytaniami dotyczącymi całej oferty do naszych Doradców Techniczno-Handlowych.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Hager

Hager

Hager to doskonała jakość i dążenie do perfekcji. Innowacyjność oraz systematyczny rozwój naszych produktów i systemów, to podstawowe cechy firmy Hager. Naszym niezmiennym celem jest wdrażanie nowych wzorów konstrukcyjnych i usprawnień, po to, aby stać na czele ciągłego postępu technicznego.

Pozycję lidera budujemy w oparciu o przywiązanie do kreatywności i umiejętności zaskakiwania klientów unikalnymi i zaawansowanymi technologicznie rozwiązaniami. Naszą ambicją jest łączenie nowoczesnych technologii z ciekawym designem.

Wdrażając innowacje i nowe technologie kierujemy się zawsze potrzebami naszych klientów. Dzięki temu zaufało nam już tysiące odbiorców w ponad 95 krajach na całym świecie. Prosty montaż, łatwość użycia, intuicyjny interfejs, modułowa struktura i wytrzymałość, to wartości gwarantujące najwyższą jakość systemów marki Hager. Komponenty i rozwiązania produkowane są w 23 zakładach produkcyjnych na świecie, gdzie Hager Group zatrudnia 11400 pracowników, generując roczny obrót w wysokości 1,7 mld €.

Do Grupy Hager należą takie marki jak: Berker, Daitem, Diagral, Efen i Elcom, a od momentu połączenia się Bocchiotti Group także Iboco, Inset, czy Steel Line. Pozwala to połączyć wszystkie niezbędne umiejętności i doświadczenie niezbędne do rozwoju innowacyjnych produktów.

Berker

Berker

Berker, jako jeden z liderów na europejskim rynku instalacji elektrycznych, proponuje szeroką ofertę najwyższej jakości produktów: od ponadczasowego, klasycznego designu łączników do inteligentnej techniki automatyki systemowej w budynkach.
To dzięki naszym produktom spełniają się marzenia klientów o pięknym domu, mieszkaniu czy biurze, w którym światło tworzy niepowtarzalny klimat, a innowacyjne systemy automatyki zapewniają komfort i bezpieczeństwo. Od początku istnienia firmy proponujemy tylko takie rozwiązania, które pomagają w odnalezieniu własnego stylu będąc jednocześnie potwierdzeniem najwyższej jakości i innowacyjności.

Dzięki dołączeniu firmy Berker do Hager Group pojawiła się szansa na stworzenie nowej jakości i idealne dopasowanie produktów do potrzeb naszych Klientów. Poszukiwanie nowatorskich rozwiązań i otwartość na zmiany to podstawa naszej współpracy. Wspólną ofertę przygotowaliśmy zgodnie z zasadą Energy meets Design. Słowo „spotkanie” oznacza dla nas wzajemną inspirację i twórczą komunikację pomiędzy firmami, pracownikami, a przede wszystkim pomiędzy nami i naszymi klientami.

Chcemy wspólnie, Hager i Berker, realizując filozofię spotkania, poznawać i spełniać Państwa oczekiwania, proponując innowacyjne technologicznie i designersko rozwiązania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą wspólną ofertą, którą stworzyliśmy kierując się zasadą: Energy meets Design.

Hager w Polsce

Hager Polo Sp. z o.o.
PL 43-100 Tychy, ul. Fabryczna 10

Forma prawna: Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Siedziba: Tychy, Polska
Sąd Rejestrowy: Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach Wydz. VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS nr 0000087086
Kapitał zakładowy: 103 500,00 PLN
NIP: 646-001-55-32

telefon (centrala): +48 32 32 40 100
fax: +48 32 32 40 150