Rejestracja
 

TAI Community

TAI Community to autorski program Hager Group, która daje możliwość odbywania staży wakacyjnych i nie tylko, we wszystkich naszych działach w Polsce. TAI to społeczność, która zrzesza naszych stażystów i praktykantów, zapewnia im opiekę podczas pierwszych dni pracy, organizuje integracje oraz spotkania typu TED z osobami z wewnątrz firmy, ale i mówcami zewnętrznymi.

Young Talents Day

Na wydarzenie YTD zapraszamy każdego roku w kwietniu. Ten wyjątkowy dzień w firmie Hager pozwala na zapoznanie się z naszym zespołem, jego sympatycznymi pracownikami oraz przede wszytskim - jest niepowtarzalną okazją do przyjrzenia się z bliska oferowanym przez nas produktom, w tym także ich procesom wytwarzania. Organizacja warszatów oraz ciekawych spotkań zrzesza studentów z różnych uczelni. To szansa na zgłębienie się w świat kariery i zbudowanie nici porozumienia pomiędzymłodymi pokoleniami, a ich startem w dobrą przyszłość.

Projekt stażowy i nasz ambasador

Stawiamy na młodych ludzi, dlatego mamy swojego ambasadora na najważniejszych dla nas uczelniach - AGH i Politechnice Śląskiej. Dzięki temu możemy wychodzić na przeciw oczekiwaniom studentów – organizować dla nich warsztaty, spotkania i inne wydarzenia, dzięki którym mają możliwość dołączenia do naszej załogi, ale i zdobycia wiedzy. Spotkasz nas też na wielu uczelnianych targach pracy – Inżynierskich Targach Pracy BEST w Krakowie, GPiP Politechniki Śląskiej, Absolvent Talents Day w Katowicach i Targach Pracy Politechniki Poznańskiej.