Rejestracja
 Zapraszamy cię do naszej firmy na stabilnych warunkach – oferujemy umowę o pracę oraz atrakcyjny system premiowy.Zapewniamy prace w nowoczesnym i komfortowym biurze z dostępem do nowoczesnych narzędzi pracy.Na start otrzymujesz pełne wyposażenie Twojego biura - firmowy laptop, duży monitor i telefon. Nasza recepcja zadba też o artykuły biurowe.Z nami pod szlifujesz język - oferujemy zajęcia z lektorem w firmie, zajęcia e- learningowe oraz zajęcia na Skypie z nativem.A pod biurem znajdziesz bezpłatny parking dla pracowników.Za naszym sukcesem stoją ludzie, więc zapewniamy elastyczne godziny pracy i dbamy o work – life balance.Zarówno w życiu prywatnym i zawodowym spotykają nas przeróżne sytuacje, dlatego zapewnimy możliwość pracy zdalnej / home office.Każdy z naszych pracowników ma opłacane przez pracodawcę ubezpieczenie na życie.Kolejki do lekarza nam nie straszne! Mamy dostęp do lekarza zakładowego, corocznych akcji badania krwi, USG piersi i szczepień.Dofinansowujemy posiłki, dostarczamy świeże owoce, kawę oraz świeże bułki. Na pierwszy dzień wiosny wcinamy drożdżówki, a w tłusty czwartek pączki!Nasi pracownicy mają dostęp do ZFŚS / Dofinasowanie wypoczynku.Życie to ciągła nauka dlatego dofinansowujemy kursy językowe, szkolenia, udział w konferencjach i studia.Kartę Multisport dofinansowuje nam pracodawca w wysokości 50%. Każdy pracownik pracujący na umowę o pracę może ją otrzymać.Wyjazd integracyjny w dziale raz do roku, a do tego impreza karnawałowa, majówka, dziań rodzinny, wyjazd na narty i w góry - zapraszamy!.Każdy nasz pracownik, który pracuje przy komputerze ponad 4h dziennie otrzymuje dofinansowane do okularów w wysokości 450 zł 1x/3lata.Średni staż pracy w naszej firmie to aż kilkanaście lat, dlatego co roku wspólnie świętujemy okrągłe jubileusze.

Kilka razy w roku zapraszamy pracowników na imprezy firmowe, wyjazdy integracyjne i okolicznościowe spotkania służbowe:

Dzień Rodzinny

Coroczne spotkanie dla naszych pracowników i ich rodzin.
Zapraszamy do spędzenia czasu i zintegrowania się. Oferujemy przekąski, zabawy dla dzieci i dorosłych, zwiedzanie biurowca i naszej produkcji w Tychach.

Hager Snow

Wspólny wyjazd na nardy i snowboard! Spędź czas z kolegami z pracy na śnieżnych stokach Beskidów.

Majówka

Impreza, na której wszyscy spotkają się pracownicy naszej spółki handlowej i produkcyjnej. Wspólna zabawa do białego rana.

Mikołajki

Czas na obdarowanie dzieci.
Zapraszamy wszystkich pracowników wraz z dziećmi do spotkania z Mikołajem.

Rajd Górski

Czasem szlakami Beskidów, czasem na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Razem zdobywamy szczyty, przechodzimy wielokilometrowe trasy, aby wszystko zwieńczyć wspólną imprezą!

Sekcja sportowa "Run&Fun"

Nasza sekcja sportowa nie skupia się tylko na bieganiu, chociaż nazwa mogłaby na to wskazywać :). Projekt Run&Fun działa od początku 2019 roku. Sekcja zrzesza naszych pracowników, którzy biorą udział w zawodach biegowych, rowerowych, rolkowych oraz triathlonowych. Projekt ma kilka aspektów – świetnie się bawimy podczas promowania zdrowego trybu życia i uprawiania sportów, a dodatkowym benefitem są oczywiście firmowe, sportowe gadżety ;) do tego robimy coś dobrego – za każdy przebiegnięty, przepłynięty, przejechany na rowerze lub rolkach kilometr nasza firma wpłaca złotówki na wybrany przez nas cel charytatywny. W roku 2019 zebraliśmy ponad 3 600 zł! Z czego jesteśmy ogromnie dumni!