Rejestracja
 

easy visualisation

Zainstalowałeś i skonfigurowałeś system - co dalej? Kolejny krok to wprowadzenie ustawień dotyczących architektury budynku lub stworzenie wariantów oświetlenia w domu - a wszystko to w mgnieniu oka, po naciśnięciu jednego przycisku.
KNX easy to także bezpieczny sposób monitorowania posiadłości w czasie nieobecności mieszkańców. To również narzędzie, które pozwoli na kontrolę kosztów związanych z budynkiem wskazując, gdzie można dokonać oszczędności przy jednoczesnym zapewnieniu maksymalnej wydajności i opłacalności. Sprytne rozwiązania
Kompletną konfigurację easy można zaimportować do serwera domovea z pamięci USB. To także prosta droga do odczytania danych w oprogramowaniu ETS, które mogą zostać użyte do bardziej zaanwansowanych funkcji sterowania. Import danych.
Systemem można sterować za pomocą komputera, tabletu, smartfona lub dotykowych paneli wizualizacyjnych Windows i Android. Wygodne sterowanie.
Wizualizacja zapewnia możliwość dalszego dostosowywania wyglądu do potrzeb odbiorców. Opcja wczytania indywidualnego tła, zdjęcia czy symboli – pozwala na tworzenie unikalnego interfejsu użytkownika. Cudownie osobisty.