Rejestracja
 

univers

Rozdzielnice wiszące i stojące o poprawionych parametrach użytkowych i zwiększonej ilości wariantów gabarytowych, otwierają nowe możliwości przy zastosowaniu tego samego systemu zabudowy wewnętrznej.

Nowe wielkości – nowe możliwości

Nowe rozdzielnice wiszące FR są dostępne w ośmiu wysokościach , pięciu szerokościach i dwóch głębokościach. Zmiany wielkości rozdzielnic umożliwiają nie tylko zabudowę większej ilości aparatów (od 36 do 600 modułów), ale również udostępniają więcej miejsca na prowadzenie przewodów.
W przypadku rozdzielnic stojących objętość rozdzielnic umożliwia montaż nawet 864 standardowych modułów.

Bezpieczeństwo ponad wszystko

Wykonane z blachy o grubości 1,5mm, stojące lub wiszące, w I lub II klasie izolacji, wyposażone w przepusty i uchwyty transportowe – wszystko dla wygody i bezpieczeństwa użytkownika oraz instalatora. Wersje stojące rozdzielnic FR wyposażono dodatkowo w cokół o wysokości 100 lub 200mm, co ułatwia transport, posadowienie i podłączenie rozdzielnicy. Drzwi pełne lub przeszklone z możliwością niezależnego blokowania skrzydeł dla wersji dwudrzwiowej.
Wszystkie rozdzielnice wykonane zgodnie z obowiązującymi normami PN-EN 61439-1, -2, -3

Nowoczesny wygląd

Nowe rozdzielnice zostały dopracowane nie tylko pod kątem parametrów technicznych, ale również pod kątem estetycznym. Zmienione dźwignie zamków z nowym logo stanowią kontrastowy akcent na jednolitym tle standardowego koloru RAL 7035. W przypadku rozdzielnic stojących, cokół w kolorze RAL9005 stanowi dopełnienie nowego wyglądu rozdzielnic FR.

Parametry techniczne rozdzielnic FR:
  • stopień szczelności IP: 55,
  • klasa izolacji: I / II,
  • stopień ochrony IK: 10,
  • prąd znamionowy (In): 800A.

Katalog produktów: