Rejestracja
 

System kanałów napodłogowych tehalit.AK

Kanały napodłogowe tehalit.AK (montowane na istniejącej podłodze) są idealnym rozwiązaniem podczas renowacji, modernizacji lub rozbudowy instalacji elektrycznej w już istniejących budynkach, w których nie ma możliwości prowadzenia instalacji w warstwie wylewki.
6873891.7724
Dzięki prefabrykowanym częściom montaż jest łatwy, a późniejsze zmiany w instalacjach przeprowadzane są bezproblemowo. Dodatkowo pokrywy z otworem montażowym pozwalają na zastosowanie różnych rozwiązań i montaż dodatkowych urządzeń, np. pokryw uchylnych, kolumn, itp.
tehalit.AK

Zalety tehalit.AK

  • Elastyczna rozbudowa instalacji - System kanałów napodłogowych tehalit.AK umożliwia szybką i elastyczną instalację w momencie, kiedy podłoga jest już wykończona lub gdy nie można już w niej wiercić otworów. Również późniejsze zmiany nie stanowią żadnego problemu. Umiejscowienie poszczególnych pokryw z otworami montażowymi można zmienić w każdej chwili.
  • Dobra jakość - Dzięki pełnym pokrywom z ocynkowanej blachy zgodnie z DIN EN 10327 o grubości 3 mm, kanały napodłogowe charakteryzują się dużą stabilnością.
  • Prosty montaż - Montaż jest prosty i szybki dzięki gotowym elementom oraz budowie modułowej.

Katalog produktów: