Rejestracja
 

Berker Q.7

Berker one.platform
One.platform to rewolucyjny system Berker by Hager opierający się na jednym mechanizmie gniazd i jednym mechanizmie łączników, na które można zamontować ramki i elementy centralne większości serii wzorniczych Berker by Hager.
Berker Q.3

Opis i zastosowanie

Każdy dom jest inny. Dlatego 6 nowych ramek serii Berker Q.7 to rozwiązanie, które trafia w indywidulane gusta użytkowników. Wyjątkowe materiały użyte do produkcji ramek otwierają nowe możliwości aranżacyjne, nadając wnętrzom wyjątkowego charakteru.

Materiały i kolory dostępne w serii Berker Q.7:
Beton strukturalny, łupek, białe i czarne szkło, aluminium, stal szlachetna, Tworzywo

Galeria

Konfigurator

Konfigurator Berker by Hager

Rewolucyjne narzędzie umożliwiające profesjonalne zestawienie osprzętu elektroinstalacyjnego bez znajomości numerów referencyjnych i bez korzystania z katalogu.

Za pomocą tego intuicyjnego narzędzia, wybór designu i funkcjonalności osprzętu elektroinstalacyjnego, jest łatwy i przyjemny. Siedząc wygodnie w fotelu klikamy na interesujące nas elementy, a po zapisaniu wybranych produktów program podsumuje ich liczbę oraz cenę i wygeneruje całe zestawienie w pliku pdf lub arkuszu kalkulacyjnym exel. Czytaj więcej


Hagerhome.pl

hagerhome.plNowa hagerhome.pl to strona w całości poświęcona nowoczesnym rozwiązaniom w budownictwie mieszkaniowym. Dedykowana jest głównie użytkownikom końcowym, projektantom wnętrz, architektom, ale także instalatorom..

Katalog produktów: