Rejestracja
 

Berker R.3

Berker one.platform
One.platform to rewolucyjny system Berker by Hager opierający się na jednym mechanizmie gniazd i jednym mechanizmie łączników, na które można zamontować ramki i elementy centralne większości serii wzorniczych Berker by Hager.


Opis i zastosowanie

Berker Generacja R. R.3.
Zdecydowana kwadratowa ramka oraz okrągły element centralny to kwintesencja kontrastu. Ta różnorodność form oraz liczne warianty powierzchni ramek pozwalają na zastosowanie serii we wszystkich nowoczesnych wnętrzach.

Materiały i kolory dostępne w serii Berker R.3:
stal szlachetna, szkło białe, szkło czarne, tworzywo białe z połyskiem, aluminium, tworzywo czarne z połyskiem.

Galeria

Konfigurator

Konfigurator Berker by Hager

Rewolucyjne narzędzie umożliwiające profesjonalne zestawienie osprzętu elektroinstalacyjnego bez znajomości numerów referencyjnych i bez korzystania z katalogu.

Za pomocą tego intuicyjnego narzędzia, wybór designu i funkcjonalności osprzętu elektroinstalacyjnego, jest łatwy i przyjemny. Siedząc wygodnie w fotelu klikamy na interesujące nas elementy, a po zapisaniu wybranych produktów program podsumuje ich liczbę oraz cenę i wygeneruje całe zestawienie w pliku pdf lub arkuszu kalkulacyjnym exel. Czytaj więcej


Hagerhome.pl

hagerhome.plNowa hagerhome.pl to strona w całości poświęcona nowoczesnym rozwiązaniom w budownictwie mieszkaniowym. Dedykowana jest głównie użytkownikom końcowym, projektantom wnętrz, architektom, ale także instalatorom..

Generacja R.

Berker by Hager Generacja R.
Generacja R. to nowe serie łączników i gniazd. Każda z nich jest niepowtarzalna, jedyna w swoim rodzaju. R. - Rewelacyjna, nowa generacja osprzętu!

Katalog produktów: