Rejestracja
 

Berker B.Kwadrat

Stylowy standard
Berker one.platform
One.platform to rewolucyjny system Berker by Hager opierający się na jednym mechanizmie gniazd i jednym mechanizmie łączników, na które można zamontować ramki i elementy centralne większości serii wzorniczych Berker by Hager.

Opis i zastosowanie

Ponadczasowe wzornictwo, które cechuje prostota i funkcjonalność. Uniwersalny dizajn w połączeniu z wielofunkcyjnym i różnorodnym asortymentem sprawia, że seria Berker B.Kwadrat doskonale sprawdzi się zarówno w wyszukanych aranżacjach naszych domów, jak i w budownictwie wielomieszkaniowym, w budynkach biurowych i komercyjnych.

Materiały i kolory dostępne w serii Berker B.Kwadrat:
tworzywo białe z połyskiem, tworzywo kremowe z połyskiem, tworzywo antracytowe matowe, tworzywo w kolorze aluminium matowe.

Jeszcze więcej możliwości

Poszerzana o nowe kolory seria B.Kwadrat kompatybilna z systemami kanałów elektroinstalacyjnych tehalit.BRN l BRAP l BRS | BRP | BRHP oraz z kolumnami tehalit.DA200, gwarantuje pełną spójność w wyposażenia obiektów w najwyższej klasy systemy elektroinstalacyjne. Szpitale, obiekty biurowe, hotele, budynki użyteczności publicznej i wszystkie obiekty, w których wystąpić mogą znacznie intensywniej zewnętrzne czynniki niszczące niż w tradycyjnych obiektach mieszkaniowych muszą zapewnić maksymalną niezawodności przez nawet kilkadziesiąt lat eksploatacji. Seria B.Kwadrat dzięki unikalnym mechanizmom i tworzywom użytym do produkcji gwarantuje najwyższy poziom niezniszczalności w prawie każdych warunkach.
  • Gniazda i łączniki B.Kwadrat wykonane są z tworzyw mocznikowych – najwyższej wysokiej jakości tworzywa spełniającego wszelkie stawiane osprzętowi wymagania mechaniczne i elektryczne.
  • Gniazda zasilające z pokrywą w połączeniu z kołnierzem uszczelniającym otrzymały możliwość uzyskania klasy szczelności IP44.
  • Gniazda zasilające z sygnalizacją LED - w miejscach gdzie wymagana jest kontrola obecności zasilania.
  • Ramki czerwone z polem opisowym oraz gniazda zasilające w kolorach zielonym, czerwonym oraz pomarańczowym, zarówno w wersji z uziemieniem jak i standardzie SCHUKO - w celu wyróżnienia obwodów specjalnych.
  • System bezhalogenowy (nie wydzielającym trujących kwasów w trakcie spalania).

Galeria

Konfigurator

Konfigurator Berker by Hager

Rewolucyjne narzędzie umożliwiające profesjonalne zestawienie osprzętu elektroinstalacyjnego bez znajomości numerów referencyjnych i bez korzystania z katalogu.

Za pomocą tego intuicyjnego narzędzia, wybór designu i funkcjonalności osprzętu elektroinstalacyjnego, jest łatwy i przyjemny. Siedząc wygodnie w fotelu klikamy na interesujące nas elementy, a po zapisaniu wybranych produktów program podsumuje ich liczbę oraz cenę i wygeneruje całe zestawienie w pliku pdf lub arkuszu kalkulacyjnym exel. Czytaj więcej


Hagerhome.pl

hagerhome.plNowa hagerhome.pl to strona w całości poświęcona nowoczesnym rozwiązaniom w budownictwie mieszkaniowym. Dedykowana jest głównie użytkownikom końcowym, projektantom wnętrz, architektom, ale także instalatorom..