Rejestracja
 

Hager Partner

Uzyskanie karty i statusu Hager Partner to szczególne wyróżnienie dla najbardziej aktywnych klientów Hager, którzy brali udział w cyklu 4 szkoleń produktowych, prowadzonych w ramach Akademii Hager 2016.

Warunki programu

Karta Hager Partner jest wydawana po odbyciu 4 różnych szkoleń w ramach Akademii Hager 2016 i posiada swój indywidualny numer.

Korzyści uzyskiwane wraz z kartą Hager Partner:
  • Możliwość uzyskania wydłużonej gwarancji producenta (na wniosek Partnera - warunki w regulaminie),
  • Dedykowane, wyjazdowe sesje szkoleniowe z gośćmi specjalnymi,
  • Udział w procesie wdrażania nowych produktów,
  • Automatyczne otrzymywanie najnowszych katalogów i folderów,
  • Jubileuszowe, praktyczne prezenty.

Karta Hager Partner


Karty potwierdzające otrzymanie tytułu Hager Partnera mogą być wydawane jedynie osobom ściśle związanym z szeroko rozumianą branżą elektryczną, a także przeszkolonym w szerokim zakresie z produktów oferowanych przez naszą firmę. Karty są personalizowane poprzez umieszczenie na nich imienia i nazwiska właściciela, daty jej ważności oraz niepowtarzalnego numeru identyfikacyjnego.

Forma karty bankowej ułatwia ciągłe noszenie jej przy sobie, a w razie potrzeby okazywanie zainteresowanym osobom, np. inwestorom w celu zbudowania ich dodatkowego zaufania. Potwierdza ona właściwe przeszkolenie posiadacza karty w zakresie produktów grupy Hager, oraz możliwość wystawiania przedłużonych gwarancji na instalacje wykonane w oparciu o te produkty.
Hager Partner - Karta

Wydłużona gwarancja

Dodatkową korzyścią dla uczestnika Akademii Hager, który uzyskał status Hager Partner, jest możliwość uzyskania dodatkowego okresu gwarancji na wyroby Hager, co stanowić może bardzo cenny argument dla instalatora w rozmowach z klientem docelowym.

Partner może udzielać dodatkowego roku gwarancji na wyroby Hager użyte w swojej instalacji, po spełnieniu warunków określonych w Regulaminie programu Hager Partner.
Wydłużona gwarancja

Dokumenty do pobrania

Zawartość dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników Mój Hager.
Zawartość dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników Mój Hager.
Nie posiadasz konta? Zarejestruj się!
E-mail (nazwa użytkownika):
Hasło: