Rejestracja

Akademia Hager

Przystępna wiedza, konkretne materiały i wsparcie techniczne - to wszystko i znacznie więcej oferujemy w dedykowanym kąciku projektu Akademii Hager.

Nowa sesja webinariów

60 min – tylko tyle i aż tyle przeciętnie trwa kompendium wartościowej i przede wszystkim – darmowej wiedzy, z jaką nasi Specjaliści chcą się z Tobą podzielić. Akademia Hager powraca - tym razem w nieco odmienionej, internetowej formie. Zarezerwuj czas i zajmij wygodne miejsce, które już na Ciebie czeka na platformie szkoleniowej.
9274881.924

Archiwum webinariów

Przygotowaliśmy dla Ciebie nagrania szkoleń Akademii Hager o różnej tematyce. Mamy nadzieję, że znajdziesz tutaj coś dla siebie. To właśnie w tym miejscu uzyskujesz dostęp do naszych inspirujących materiałów ze świata elektrotechniki, nowoczesnych rozwiązań, ich technicznych aspektów, czy branżowych trendów…
I nie tylko.

Nasze Centra Biurowo-Szkoleniowe

Nasze nowoczesne Centra Biurowo-Szkoleniowe znajdziesz w kilku rejonach Polski. Jesteśmy w Tychach, Kórniku, Warszawie i Gdańsku, czyli wszędzie tam, gdzie wymagany jest profesjonalizm i gotowość działania. To właśnie w tych miejscach chętnie prowadzimy szkolenia branżowe i dzielimy się zdobytą na przestrzeni lat wiedzą.Tutoriale

Nie jesteś pewien jak skonfigurować rozdzielnicę w aplikacji Hager Ready? Niektóre moduły, czy funkcjonalności programu hagercad.one sprawiają Ci trudności? A może po prostu chcesz w łatwy i szybki sposób odkryć wszystkie najpotrzebniejsze opcje naszych podstawowych narzędzi... Zapraszamy do specjalnej sekcji "how to...", w której nasi Specjaliści na krótkich filmach instruktażowych pokazują: co, gdzie i jak. Wszystko, co najważniejsze znajdziesz w jednym miejscu!

Hager Ready

Nowa, zaktualizowana wersja aplikacji Hager Ready to narzędzie pomocne elektrykom w codziennej pracy. Niczym cyfrowy asystent, dostępny w smartfonie na każde zawołanie, pozwala oszczędzać czas podczas projektowania rozdzielnic mieszkaniowych, pomaga w doborze produktów i przygotowaniu się do spotkania z klientem.

hagercad.one

Hagercad.one, to program do projektowania rozdzielnic niskiego napięcia, narzędzie, które ułatwi Twoją codzienną pracę. Sześć w pełni rozwiniętych modułów pomoże Ci w codziennych zadaniach z zakresu planowania i dokumentacji oraz przechowywanie deklaracji, certyfikatów i instrukcji obsługi do wszystkich wykonywanych projektów

Hager domovea

Sprawuj intuicyjną kontrolę nad wszystkimi urządzeniami w Twoim domu: oświetleniem, ogrzewaniem, klimatyzacją czy systemem alarmowym, w każdym pokoju lub całej kondygnacji. Wszystko za pomocą komputera, laptopa, smartfonu, tabletu lub panelu dotykowego.


Wyłączniki mocy h3+ Energy

Nowa generacja wyłączników kompaktowych Hager h3 + zapewnia niezawodną ochronę przed przeciążeniami i zwarciami, w połączeniu z dokładnym zintegrowanym monitorowaniem energii dla wszystkich systemów dystrybucji niskiego napięcia.

Aplikacja Hager Konfigurator

Z aplikacją w szybki i łatwy sposób wykonasz zestawienie osprzętu elektroinstalacyjnego Berker. Teraz z powodzeniem możesz odłożyć tradycyjny ołówek i tworzyć profesjonalne zestawiania na swoim smartfonie.E-learning

Przejdź przez inteaktywne moduły szkoleniowe, dzięki którym uzyskasz niezbędną wiedzę z zakresu obsługi naszych rozwiązań. Wówczas będziesz w stanie do woli oraz w pełni wykorzystać mozliwości oferowanych przez nas systemów. Obsługa innowacyjnych narzędzi jeszcze nigdy nie była taka prosta... Sprawdź sam!

Hager Ready
Twój kieszonkowy asystent

  • Łatwe i szybkie projektowanie rozdzielnic mieszkaniowych
  • Zintegrowany e-katalog
  • Wirtualny showroom

hagercad.one
Skok w przyszłość

  • Program do projektowania rozdzielnic niskiego napięcia
  • 6 w pełni rozwiniętych modułów
  • Automatyczne podłączanie przewodów ochronnych

agardio.measure
Energia elektryczna pod kontrolą

  • Wydajność i oszczędność
  • Inteligentne monitorowanie energii w budynkach
  • Pełna przejrzystość zużycia na wszystkich poziomach dystrybucji.Do pobrania