Rejestracja
 • Hager Polo Sp. z o.o. Hager Polo Sp. z o.o.
  ul. Fabryczna 10
  43-100 Tychy
  Tel.: +48 32 324 01 00
  Mail.: office@hager.pl
 • volta 5-rzędowa w wersji zasilającej i teletechnicznej
 • Konfigurator osprzętu elektroinstalacyjnego
  Rewolucyjne narzędzie umożliwiające zestawienie osprzętu elektroinstalacyjnego bez korzystania z katalogu.
 • Katalogi Interaktywne
  Katalogi główne, broszury, ulotki - przeglądaj online lub pobierz w pdf.
Katalogi i broszurye-Katalog HagerInstrukcje obsługiDeklaracje i certyfikatyNarzędzia i oprogramowanie
 

Potrzeba oszczędzania energii

By współczesny świat mógł funkcjonować na pełnych obrotach, a człowiek mógł spokojnie i wygodnie żyć, potrzebna jest ogromna ilość energii elektrycznej. Coraz to większe zapotrzebowanie na nią popycha nas do korzystania z nowych i lepszych źródeł energii, a także do oszczędzania i ograniczania jej zużycia.
Uchwała Rady Ministrów z listopada 2009 roku wprowadziła wiele zmian w polityce energetycznej Polski. Opiera się głównie na zwiększonym udziale odnawialnych źródeł energii, dzięki czemu Polska do 2030 roku może zredukować emisję CO2 aż do 40% w porównaniu z rokiem 1990.
Kontrolowanie zużycia energii dotyczy nie tylko wielkich przedsiębiorstw i fabryk, ale także wszystkich obywateli świata. Wprowadzanie znacznych oszczędności nie wiąże się od razu z wielkimi inwestycjami w nowoczesne technologie. By zmniejszyć zużycie energii możemy stopniowo wprowadzać do codziennego życia proste produkty, które pomogą nam zaoszczędzić pieniądze i przyczynią się do ochrony otaczającego nas środowiska. Dobrym początkiem jest, na przykład, korzystanie z nowoczesnych systemów sterowania oświetleniem.

Czujniki ruchu i obecności

Czujniki ruchu i obecności HagerCzujniki Hager dopasowują się do wszystkich wymogów pomieszczenia, umożliwiają ciągłą regulację poziomu oświetlenia w zależności od detekcji ruchu i natężenia światła w pomieszczeniu.

 

Reflektor LED z czujnikiem ruchu

Reflektor LED z czujnikiem ruchuReflektor LED z czujkiem ruchu do zastosowań na zewnątrz budynku o stopniu ochrony IP55, łączy w sobie funkcjonalność z estetycznym wyglądem


 

Czujnik ruchu HF - nowość

Czujnik ruchu HFNowy czujnik ruchu wysokiej częstotliwości EE883 firmy Hager daje nowe możliwości, spełniając oczekiwania automatycznego sterowania oświetleniem w Twoim domu czy firmie.

 

Wyłącznik zmierzchowy z LED

Czujnik ruchu HFMniejszy rozmiar, więcej możliwości. Nowy wyłącznik zmierzchowy EEN100 / EEN101 nie tylko oszczędność energii, ale także miejsca w rozdzielnicy.