Rejestracja

volta 5-rzędowa w wersji modułowej, teletechnicznej oraz nowa volta.hybrid

Definiujemy nowe możliwości.
Rozdzielnica volta to przełomowe rozwiązanie w zakresie rozdziału energii elektrycznej. Nowa rozdzielnica 5 rzędowa powiela wszystkie korzyści instalacyjne czterech mniejszych wersji zapewniając przestrzeń na dodatkowe 12 modułów, jako pierwsza rozdzielnica na rynku. Volta występuje także jako rozdzielnica multimedialna dając możliwość użycia w bezpośrednim sąsiedztwie rozdzielnicy elektrycznej. Wersja teletechniczna jest nie tylko większa od dotychczasowych (5 rzędów), ale została wyposażona standardowo w komponenty telekomunikacyjne.
Hager volta 5-rzędowa.

5 rozmiarów, wiele wariantów

Hager volta 5-rzędowa.volta to kompletna rodzina rozdzielnic do montażu podtynkowego
jak i natynkowego, a paleta dostępnych kolorów doskonale
dopasowana jest do aktualnych trendów.
Dostępne kolory: biały (RAL9010), drzwi specjalne: srebrny (RAL9006),
antracyt (RAL7016)

Rozdzielnica zasilająca

Hager volta 5-rzędowa.Optymalizacja sprawdzonego i uznanego systemu nie należy do łatwych zadań. Aby sprostać takiemu wyzwaniu konieczne było spojrzenie na każdy, nawet najmniejszy szczegół i skontrolowanie każdego etapu roboczego. Dokładnie w taki sposób postępowali nasi inżynierowie. Wszystko co do tej pory sprawdziło się w praktyce, zostało przyjęte w obecnej generacji rozdzielnic volta, natomiast każdy obszar, w którym stwierdzono możliwość optymalizacji został skrupulatnie ulepszony.

Dzięki zwiększeniu przestrzeni zabudowy o 1 rząd pojemność rozdzielnicy wynosi teraz max 60 modułów.
Wbudowana poziomica, widoczna zarówno z przodu jak i z tyłu, bardzo ułatwia dokładny montaż.

Rozdzielnica teletechniczna

Hager volta 5-rzędowa.W nowej rozdzielnicy multimedialnej volta standardowo zintegrowany został patch-panel na 12 modułów komunikacyjnych. Kolejnym standardowo montowanym komponentem jest potrójne, obrotowe gniazdo zasilające 230 V.

W nowych, multimedialnych rozdzielnicach volta mieszczą się wszystkie komponenty komunikacyjne jednego poziomu, wymagane przez Nowe Rozporządzenie (Dz. U. z 2012 r. Poz. 1289).
Zgodnie z nowym prawem, instalacja telekomunikacyjna powinna zapewnić możliwość świadczenia usług telekomunikacyjnych, zapewniać możliwość podłączenia do publicznych sieci telekomunikacyjnych oraz powinna być wykonana w sposób gwarantujący możliwość wymiany i instalowania odpowiedniej ilości elementów telekomunikacyjnych.

Nowa volta.hybrid

volta.hybridRozdzielnica volta.hybrid jest pierwszą małą rozdzielnicą, która łączy w sobie funkcje proponowane dotąd jako dwie oddzielne obudowy. Teraz rozdział energii i teletechnika są dostępne w jednej obudowie zamykanej metalowymi drzwiczkami. Nowa rozdzielnica została opracowana w oparciu o znaną już, jedyną na rynku, voltę 5-cio rzędową (60 modułową).

Dostępne warianty umożliwiają zabudowę układów rozdziału w jednym, dwóch lub trzech rzędach – każdy po dwanaście modułów. Pozostałą przestrzeń wypełniają płyty do montażu urządzeń teletechnicznych. W ten sposób rozdzielnice o największej objętości modułowej mają najmniejszą przestrzeń VDI.
Hager volta.hybridRodzina rozdzielnic volta powiększyła się o nowego przedstawiciela. Podtynkowe wersje volty.hybrid są dostępne z drzwiczkami metalowymi lub opcjonalnie ze specjalną wersją o obniżonym tłumieniu sygnału Wi-Fi. Obie wersje z zapewniają wentylację urządzeniom sieciowym zamontowanym wewnątrz rozdzielnicy.
An error has occured at 22.03.2019 09:31:37
 
Back