0
Nie posiadasz konta?
Zarejestruj się!
Adres e-mail do kontaktu
Katalogi i broszurye-Katalog HagerInstrukcje obsługiDeklaracje i certyfikatyNarzędzia i oprogramowanie
 

Berker K.1

Berker one.platform
One.platform to rewolucyjny system Berker by Hager opierający się na jednym mechanizmie gniazd i jednym mechanizmie łączników, na które można zamontować ramki i elementy centralne większości serii wzorniczych Berker by Hager.

Opis i zastosowanie

Ostre kanty, prostokątny kształt, wysoki połysk, niezwykła prostota bez żadnych dodatkowych elementów kompozycyjnych to cechy designu nowego programu Berker K.1. Dzięki swej nowej interpretacji rozumienia ponadczasowości wzornictwa, Berker spełnia życzenia wielu inwestorów i architektów nadając pomieszczeniu jasny, prosty, a przez to ponadczasowy charakter.
  • Dostępne kolory powierzchni: biały, antracyt.
  • Powierzchnie o wysokim połysku oraz matowe.
  • Niebywała solidność i trwałość.
  • Wybrane artykuły w połączeniu z kompletem uszczelek mogą być wykorzystane do podtynkowej bryzgoszczelnej instalacji IP44.

Galeria

Konfigurator

Konfigurator Berker by Hager

Rewolucyjne narzędzie umożliwiające profesjonalne zestawienie osprzętu elektroinstalacyjnego bez znajomości numerów referencyjnych i bez korzystania z katalogu.

Za pomocą tego intuicyjnego narzędzia, wybór designu i funkcjonalności osprzętu elektroinstalacyjnego, jest łatwy i przyjemny. Siedząc wygodnie w fotelu klikamy na interesujące nas elementy, a po zapisaniu wybranych produktów program podsumuje ich liczbę oraz cenę i wygeneruje całe zestawienie w pliku pdf lub arkuszu kalkulacyjnym exel. Czytaj więcej


Hagerhome.pl

hagerhome.plNowoczesna strona dla designerów
i osób poszukujących inspiracji


Niedawno zaproponowaliśmy nową odsłonę strony internetowej hagerhome.pl, tak aby była ona dla użytkowników jeszcze bardziej przystępna, użyteczna oraz atrakcyjna. Strona ta została zaprojektowana tak, aby wpisać się w najnowsze trendy projektowania graficznego.


 

Kreator inspiracji

Kreator inspiracji
Dopasuj gniazda i łączniki do swojego mieszkania
Doskonałe narzędzie do wyboru produktów Berker by Hager