Rejestracja
  • Nowa volta 5-rzędowa w wersji modułowej i multimedialnej
  • Konfigurator osprzętu elektroinstalacyjnego
    Rewolucyjne narzędzie umożliwiające zestawienie osprzętu elektroinstalacyjnego bez korzystania z katalogu.
  • Katalogi Interaktywne
    Katalogi główne, broszury, ulotki - przeglądaj online lub pobierz w pdf.
Katalogi i broszurye-Katalog HagerInstrukcje obsługiDeklaracje i certyfikatyNarzędzia i oprogramowanie
 

Berker B.3

Berker one.platform
One.platform to rewolucyjny system Berker by Hager opierający się na jednym mechanizmie gniazd i jednym mechanizmie łączników, na które można zamontować ramki i elementy centralne większości serii wzorniczych Berker by Hager.

Opis i zastosowanie

Klasyczny dizajn w ramce wykonanej z wysokiej jakości anodyzowanego aluminium. Dzięki różnorodności dostępnych kolorów, seria ta może stać się uzupełnieniem wyjątkowych aranżacji.

Materiały i kolory dostępne w serii Berker B.3:
aluminium anodyzowane czerwone, aluminium anodyzowane brązowe, aluminium anodyzowane złote, aluminium anodyzowane czarne, aluminium anodyzowane.

Galeria

Konfigurator

Konfigurator Berker by Hager

Rewolucyjne narzędzie umożliwiające profesjonalne zestawienie osprzętu elektroinstalacyjnego bez znajomości numerów referencyjnych i bez korzystania z katalogu.

Za pomocą tego intuicyjnego narzędzia, wybór designu i funkcjonalności osprzętu elektroinstalacyjnego, jest łatwy i przyjemny. Siedząc wygodnie w fotelu klikamy na interesujące nas elementy, a po zapisaniu wybranych produktów program podsumuje ich liczbę oraz cenę i wygeneruje całe zestawienie w pliku pdf lub arkuszu kalkulacyjnym exel. Czytaj więcej


Hagerhome.pl

hagerhome.plNowoczesna strona dla designerów
i osób poszukujących inspiracji


Niedawno zaproponowaliśmy nową odsłonę strony internetowej hagerhome.pl, tak aby była ona dla użytkowników jeszcze bardziej przystępna, użyteczna oraz atrakcyjna. Strona ta została zaprojektowana tak, aby wpisać się w najnowsze trendy projektowania graficznego.


 

Kreator inspiracji

http://hagerhome.pl/kreator/ nofollow
Dopasuj gniazda i łączniki do swojego mieszkania
Doskonałe narzędzie do wyboru produktów Berker by Hager