0
Nie posiadasz konta?
Zarejestruj się!
Adres e-mail do kontaktu
Katalogi i broszurye-Katalog HagerInstrukcje obsługiDeklaracje i certyfikatyNarzędzia i oprogramowanie
 

Berker B.3

Berker one.platform
One.platform to rewolucyjny system Berker by Hager opierający się na jednym mechanizmie gniazd i jednym mechanizmie łączników, na które można zamontować ramki i elementy centralne większości serii wzorniczych Berker by Hager.

Opis i zastosowanie

Kolory wzbogacają życie, a z serią Berker B.3 tworzą niepowtarzalną całość. Różnorodność dostępnych ramek z klawiszami w kolorze białym i antracytowym umożliwia zindywidualizowane zestawienie różnych kombinacji.
Absolutną nowością są ramki Berker B.3 wykonane z czarnego, brązowego, złotego i czerwonego anodyzowanego aluminium.
  • Perfekcyjnie współgra z każdym nowoczesnym stylem urządzenia wnętrz − zarówno w biurze, jak i w domu.
  • Dostępne kolory: Aluminium anodyzowane. Nowość - aluminium czarne anodyzowane, aluminium brąz anodyzowane, aluminium złoto anodyzowane, aluminium czerwień anodyzowane. Wszystkie ramki wykonane z aluminium dostępne są z ramkami oddzielającymi w kolorze białym lub antracyt.

Galeria

Konfigurator

Konfigurator Berker by Hager

Rewolucyjne narzędzie umożliwiające profesjonalne zestawienie osprzętu elektroinstalacyjnego bez znajomości numerów referencyjnych i bez korzystania z katalogu.

Za pomocą tego intuicyjnego narzędzia, wybór designu i funkcjonalności osprzętu elektroinstalacyjnego, jest łatwy i przyjemny. Siedząc wygodnie w fotelu klikamy na interesujące nas elementy, a po zapisaniu wybranych produktów program podsumuje ich liczbę oraz cenę i wygeneruje całe zestawienie w pliku pdf lub arkuszu kalkulacyjnym exel. Czytaj więcej


Hagerhome.pl

hagerhome.plNowoczesna strona dla designerów
i osób poszukujących inspiracji


Niedawno zaproponowaliśmy nową odsłonę strony internetowej hagerhome.pl, tak aby była ona dla użytkowników jeszcze bardziej przystępna, użyteczna oraz atrakcyjna. Strona ta została zaprojektowana tak, aby wpisać się w najnowsze trendy projektowania graficznego.


 

Kreator inspiracji

http://hagerhome.pl/kreator/ nofollow
Dopasuj gniazda i łączniki do swojego mieszkania
Doskonałe narzędzie do wyboru produktów Berker by Hager