Rejestracja
 • Hager Polo Sp. z o.o. Hager Polo Sp. z o.o.
  ul. Fabryczna 10
  43-100 Tychy
  Tel.: +48 32 324 01 00
  Mail.: office@hager.pl
 • volta 5-rzędowa w wersji zasilającej i teletechnicznej
 • Konfigurator osprzętu elektroinstalacyjnego
  Rewolucyjne narzędzie umożliwiające zestawienie osprzętu elektroinstalacyjnego bez korzystania z katalogu.
 • Katalogi Interaktywne
  Katalogi główne, broszury, ulotki - przeglądaj online lub pobierz w pdf.
Katalogi i broszurye-Katalog HagerInstrukcje obsługiDeklaracje i certyfikatyNarzędzia i oprogramowanie
 

Nowa
www.hagerhome.pl

Nowa hagerhome.pl to strona w całości poświęcona nowoczesnym rozwiązaniom w budownictwie mieszkaniowym. Dedykowana jest głównie użytkownikom końcowym, projektantom wnętrz, architektom, ale także instalatorom.
www.hagerhome.pl

Hager Smart Home

Inteligentny dom zależy od Twoich potrzeb. Wyposażenie i odpowiednie funkcje dopasowują się do wymagań użytkowników, a fundamentem jest przemyślana instalacja elektryczna. Marka Hager i Berker zapewnia zarówno odpowiednią dystrybucję energii, jak i cały asortyment pozwalający na sterowanie inteligentnym budynkiem w bezpieczny, intuicyjny i stylowy sposób.

Instalacja elektryczna

Nowoczesna instalacja elektryczna jest podstawą bezpiecznego i energooszczędnego domu, dlatego cieszy się coraz większym zainteresowaniem użytkowników. Automatyczny układ sterowania i zarządzania domem upraszcza codzienne czynności, a dzięki indywidualnym ustawieniom w łatwy i szybki sposób można pogodzić bardzo różne potrzeby. Hagerhome.pl to przewodnik po inteligentnym domu napisany w prosty i czytelny sposób. Nie musisz znać się na elektryce, aby dowiedzieć się, jakie funkcje są Ci potrzebne i w co powinieneś wyposażyć swoją instalację.