Rejestracja
 • Hager Polo Sp. z o.o. Hager Polo Sp. z o.o.
  ul. Fabryczna 10
  43-100 Tychy
  Tel.: +48 32 324 01 00
  Mail.: office@hager.pl
 • volta 5-rzędowa w wersji zasilającej i teletechnicznej
 • Konfigurator osprzętu elektroinstalacyjnego
  Rewolucyjne narzędzie umożliwiające zestawienie osprzętu elektroinstalacyjnego bez korzystania z katalogu.
 • Katalogi Interaktywne
  Katalogi główne, broszury, ulotki - przeglądaj online lub pobierz w pdf.
Katalogi i broszurye-Katalog HagerInstrukcje obsługiDeklaracje i certyfikatyNarzędzia i oprogramowanie
 

Wykreuj niepowtarzalne wnętrze z hagerhome.pl

Jeśli szukasz ciekawych pomysłów i rozwiązań, chcesz poznać różnorodność stylów i materiałów to hagerhome.pl jest właśnie dla Ciebie. Odwiedzając strony internetowe producentów osprzętu elektroinstalacyjnego napotykamy wiele informacji technicznych o produktach czy sposobie montażu, rzadziej natomiast możemy przyjrzeć się pięknie urządzonym wnętrzom, gdzie łączniki i gniazda znakomicie komponują się z resztą aranżacji. Specjalnie utworzona przez Hager strona www.hagerhome.pl jest źródłem inspiracji dla osób, które lubią otaczać się pięknem, dla architektów, ale także użytkowników, którzy gustują w aktualnych trendach i stylach.
www.hagerhome.pl

Przełam nudę z kreatorem inspiracji

Podczas remontu coraz częściej sięgamy po programy, które pomagają nam w zaplanowaniu detali naszych wnętrz. Taka wizualizacja znacznie ułatwia nam pracę i pomaga łatwo wyobrazić sobie efekt końcowy. A co z osprzętem elektroinstalacyjnym? Czy potrafimy sobie wyobrazić czerwony łącznik na żółtej ścianie? Już nie musimy liczyć tylko na naszą wyobraźnię. Teraz możemy chwycić dowolny łącznik czy gniazdo i wirtualnie przyłożyć go do swojej ściany. Kreator inspiracji dostępny na hagerhome.pl pozwoli ocenić nam efekt końcowy. Do wyboru mamy salon, łazienkę, pokój dzienny i przedsionek, gdzie możemy dowolnie modyfikować kolory ścian i podłóg oraz dobierać do nich serie, sprawdzając czy spełniają nasze oczekiwania.

Wszystkie serie pod ręką

Hagerhome.pl to także łatwy i intuicyjny katalog produktów, czyli zestawienie całego osprzętu Berker by Hager w jednym miejscu. Prezentowane są tu wszystkie serie, które wyświetlają się w formie listy i nie tracimy czasu na przechodzenie ze strony na stronę. Przejrzyste i intuicyjne menu pozwoli nam sprawdzić dostępne kolory czy potrzebne nam mechanizmy. W łatwy sposób dowiemy się także o materiałach z jakich wykonane są łączniki, a także o licznych nagrodach za nowoczesny i piękny design. Gdy już zdecydujemy się na jakieś rozwiązanie, z łatwością możemy sprawdzić jego cenę.

Nowinki ze świata

Dostępny blog jest bogatym źródłem inspiracji dla właścicieli wnętrz i dekoratorów. Znajdziemy w nim wiele pomysłów na ciekawe aranżacje, zapoznamy się z najnowszymi trendami obowiązującymi na rynku, nauczymy się rozpoznawać style i łączyć różne formy tak, aby nasze projekty stały się jeszcze bardziej wyjątkowe i niepowtarzalne. Blok pokazuje wiele ciekawych rozwiązań i podpowiada na co należy zwracać uwagę podczas tworzenia funkcjonalnych pomieszczeń. Pokazuje jak projektować wnętrza mając okna z południowej czy północnej strony, mając w domu małe dzieci lub zwierzęta.

Bo w projektowaniu liczy się detal

Łączniki i gniazda nie są już smutnymi i monotonnymi elementami, które stercząc na naszej ścianie odstraszają swoim wyglądem. Dzisiejszy osprzęt elektroinstalacyjny to piękne detale, wyszukane formy, różnorodne materiały, które ciesząc oko, dopełniają nasze aranżacje. Odkryj szeroką ofertę i możliwości jakie daje osprzęt Berker by Hager. Pozwól ponieść się pasji tworzenia i stwórz wnętrze w oparciu o najnowsze trendy lub zawsze modną klasykę, a wraz z hagerhome.pl odkryjesz, jak bardzo w projektowaniu liczy się detal.