Rejestracja
 • Hager Polo Sp. z o.o. Hager Polo Sp. z o.o.
  ul. Fabryczna 10
  43-100 Tychy
  Tel.: +48 32 324 01 00
  Mail.: office@hager.pl
 • volta 5-rzędowa w wersji zasilającej i teletechnicznej
 • Konfigurator osprzętu elektroinstalacyjnego
  Rewolucyjne narzędzie umożliwiające zestawienie osprzętu elektroinstalacyjnego bez korzystania z katalogu.
 • Katalogi Interaktywne
  Katalogi główne, broszury, ulotki - przeglądaj online lub pobierz w pdf.
Katalogi i broszurye-Katalog HagerInstrukcje obsługiDeklaracje i certyfikatyNarzędzia i oprogramowanie
 

Konfigurator systemów ochrony przepięciowej

Unikalne narzędzie doboru zabezpieczeń przepięciowych pozwalające na prawidłowe zaprojektowanie systemu SPD w kilku krokach.

Proste projektowanie krok po kroku

Nawet nie posiadając dogłębnej wiedzy w dziedzinie zabezpieczeń przepięciowych mogą Państwo prawidłowo dobrać komponenty chroniące instalację elektryczna i pracujące w niej urządzenia.

Wystarczy odpowiedzieć na kilka prostych pytań dotyczących klasyfikacji budynku, typu sieci zasilającej oraz chronionych urządzeń. Na podstawie wprowadzonych danych program proponuje kilka rozwiązań, dedykowanych do różnego rodzaju obiektów. W zależności od wybranej kategorii i cech obiektu budowlanego, oddajemy w Państwa ręce gotowe rozwiązania począwszy od wielkich obiektów przemysłowych, poprzez budynki komercyjne i wielomieszkaniowe na budownictwie jednorodzinnym kończąc.

Przedstawione schematy i zestawienia aparatów SPD opatrzone są stosownym komentarzem, który w jasny sposób wskazuje cechy funkcjonalne rozwiązania, wskazania do jego aplikacji oraz właściwości poszczególnych komponentów. Proponujemy kilka rozwiązań aby umożliwić optymalny dobór konfiguracji zarówno pod względem funkcjonalnym i wymogów technicznych, jak również uzasadniony ekonomicznie.

Dla profesjonalisty

Konfigurator nie ogranicza swojej funkcjonalności do doboru elementów systemu ochrony przepięciowej. Do Państwa dyspozycji oddajemy kilkaset gotowych schematów systemów SPD oraz bogatą bazę wiedzy. Zawiera ona zarówno podstawowe pojęcia z zakresu ochrony przed przepięciami, ale również przywołuje odpowiednie dokumenty normatywne i wymagania z tej dziedziny.

Na podstawie kilkuletnich doświadczeń zebranych w trakcie prowadzenia szkoleń, zebrane zostały najistotniejsze pytania i zagadnienia nurtujące zarówno projektantów jak i instalatorów SPD. Odpowiedzi na nie Pozwolą one w prosty sposób rozwiać wątpliwości zarówno profesjonalistów jak i inwestorów.

Zbiór wskazówek projektowych i instalacyjnych, schematy gotowych rozwiązań, odpowiedzi na istotne pytania, instrukcje instalacji to wszystko zgromadzone zostało w jednym funkcjonalnym narzędziu.