0
Nie posiadasz konta?
Zarejestruj się!
Adres e-mail do kontaktu
Katalogi i broszurye-Katalog HagerInstrukcje obsługiDeklaracje i certyfikatyNarzędzia i oprogramowanie
 

Rozdział energii

Nowości produktowe

 
 
Nowa modułowa aparatura zabezpieczająca
Nowa seria modułowej aparatury zabezpieczającej Hager to połączenie tradycyjnej jakości i niezawodności z nowymi możliwościami łączeniowymi oraz jeszcze większym bezpieczeństwem.
 

Rozdzielnice

Systemy rozdzielnic obejmują: małe rozdzielnice, rozdzielnice polowe, szafy rozdzielcze i licznikowe do montażu naściennego i podtynkowego oraz szafy i rozdzielnice stojące. Hager jest liderem wśród producentów rozdzielnic w II klasie izolacji, jest to jedna z najszerszych ofert pod względem gabarytowym i stopnia

Obudowy automatyki

Główna aparatura łączeniowa

Aparatura modułowa

Aparatura modułowa to szereg korzyści dla instalatora i użytkownika: uniwersalność, standardowe rozmiary i sposób montażu, pełen zakres prądów znamionowych czy też szeroki asortyment akcesoriów łączeniowych lub sterowniczych.
 
Więcej bezpieczeństwa - to jedna z głównych cech aparatury modułowej Hager. Ochrona przed dotykiem, izolowane osłony zacisków czy też bezpieczne i szybkie w montażu izolowane szyny poziome czy pionowe - to tylko niektóre z właściwości naszej aparatury.
 
Hager posiada kompletną ofertę modułowych aparatów zabezpieczajacych do zastosowania w budownictwie mieszkaniowym i komercyjnym, obejmującą wyłączniki nadprądowe (MCB), różnicowoprądowe (RCCB), różnicowoprądowe z członem nadprądowym (RCBO), bloki różnicowoprądowe oraz ograniczniki przepięć (SPD).

Monitoring energii elektrycznej